Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

@czarnykot daj znać bo sam mam ochotę na taką podmianę żeby wreszcie mieć CarPlay. Przy okazji, jaką masz wyświetloną generację radia po wejściu w developer mode? Wg hiszpańskiego forum trzeba mieć co najmniej 2.0, żeby po podmianie USB działało, ja mam 1.1 także nie wiem czy mam jakiekolwiek szansę na aktywację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Slimak napisał:

Zmiana guzika ECO na SPORT 

 

(...)

 

Aż uśmiechnąłbym się do kogoś kto jest na bieżąco z DD4ALL ;)

Ew. przypomni ktoś w co warto się zaopatrzyć? Dzięki z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zasados napisał:

@czarnykot daj znać bo sam mam ochotę na taką podmianę żeby wreszcie mieć CarPlay. Przy okazji, jaką masz wyświetloną generację radia po wejściu w developer mode? Wg hiszpańskiego forum trzeba mieć co najmniej 2.0, żeby po podmianie USB działało, ja mam 1.1 także nie wiem czy mam jakiekolwiek szansę na aktywację.

OK dam znać jak tylko znajdę czas żeby podmienić to usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie mam a potrzebuje mieć radar w kadjarku to poza radarem czyli pudełkiem  w zderzaku i uaktywnieniem w clipie  to coś więcej potrzebuje. Jakieś moduły ?

 Rozumiem że wiązka powinna być ale nie wiem czy idzie w całości do kabiny czy gdzieś na boki  jeszcze . 

Śledził ktos takie zmiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 20.05.2019 o 20:34, Zasados napisał:

Przy okazji, jaką masz wyświetloną generację radia po wejściu w developer mode? Wg hiszpańskiego forum trzeba mieć co najmniej 2.0, żeby po podmianie USB działało, ja mam 1.1 także nie wiem czy mam jakiekolwiek szansę na aktywację.

 

Jest możliwość sprawdzenia tego innym sposobem niż DeveloperMode?  @czarnykot Przegrał nierówną walkę z tapicerką i plastikami w Megi. Ja właśnie,  kupiłem 280238352R za 120 cebulionów, więc spróbuje to ogarnąć. Po instalacji Viofo A129 Duo żaden plastik mnie nie zaskoczy, pozę tym mam pomysł jak wyciągnąć ten moduł :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg instrukcji do montażu kamery cofania. Była na forum

Zobacz też filmiki na YT . Miałem zdjęty cały panel Rlinka. Nie ma z tym problemu.  Dostęp do gniazd usb też jest bezproblemowy . Jedynie radio jest głębiej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Komarek Już znalazłem. To będzie ostateczność :) jak się nie zmieszczę :) 

 

@lol19pl jasne ze sprawdzę. Zabrałem się za to z czystej ciekawości. No i ceny za moduł. 

 

Chopoki jak sprawdzić wersje RLinka bez kopania w DeveloperMode? Znaczy się czy 1.1 czy nowszy ? Auto z kwietnia 2016 wiec pewnie starszy... :!:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos moze pomoc w zakresie wlaczenia trybu DV? Zaktualizowalem rlinka miesiac temu i po tym nie mozna wejść w tryb DV. Czyzby cos zablokowali? Scenic IV. Mam soft 3.3.16.986, wersja oprogramowania startowego: 5276

IMG_20190621_102452.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!