Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Panowie udało mi się odpalić mirror linking - jest ikonka, ale nie widzi urządzenia, iphone X, próbowałem na dwóch kablach. Jutro będę próbował jeszcze z innymi urządzeniami i androidem, ale może ktoś się już tego tematu podejmował? R-link 2 zaktualizowany z 2.x do 7.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść w Developer Mode z wersji 3.3.16 ? (w tle jest chęć użycia AndroidAuto)

Koledzy, zainstalowałem 3.3.16.986 (znalazłem link do Renault UK) - w miejsce posiadanego 3.3.15.xx. Wszystko działa jak poprzednio łącznie z brakiem opcji dla AA (a to był główny powód tej zmiany). Oficjalny MyRenault nie oferował 3.3.16 dla mojego VIN a serwis multimediów wyjaśnił że mam auto wyprodukowane w tygodniu 13 (r.2017) a AA jest możliwe w dopiero w wersjach od czerwca 2017. Niestety jest jedna różnica: nie da się wejść w Developer Mode tak jak opisują fora i yt. Po tygodniu googlowania znalazłem tylko potwierdzenie innych podobnych nieszczęśników.

Może już ktoś wie jak uzyskać DM w wersji 3.3.16 ???

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana modułu USB na 280230016R, 280239665R lub 280238352R ma wyłącznie sens na wyższych/nowszych rewizjach sprzętowych R-Linka niż 1.1. Można to sprawdzić w "Developer mode", pozycja "HW Gen" na głównym ekranie. Jeżeli widnieje tam "Gen2.0" lub "Gen2.1" to wymiana modułu USB powinna pozwolić na uruchomienie CarPlay'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czy jest możliwość zrobić taką rzecz, aby po odpaleniu Android Auto było widać ustawianą temperaturę (tak jak wyskakujące okienko z mocą nawiewu, włączenie AC czy regulacja głośności radia)? Radio 7 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Slimak napisał:

Niestety... wyświetlacz jest za mały. Możesz przenieść temperaturę na licznik :)

w takim razie mogę poprosić o informację w jaki sposób przenieść temperaturę otoczenia na licznik przed debugmode? oraz czy i w jaki sposób właczyć doświetlanie zakrętów przez halogeny przeciwmgłowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rapod1 napisał:

w takim razie mogę poprosić ...... przed debugmode? oraz czy i w jaki sposób właczyć doświetlanie zakrętów przez halogeny przeciwmgłowe?

Niestety w debug tego nie potrafię zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rapod1 napisał:

w takim razie mogę poprosić o informację w jaki sposób przenieść temperaturę otoczenia na licznik przed debugmode? oraz czy i w jaki sposób właczyć doświetlanie zakrętów przez halogeny przeciwmgłowe?

Czy ktoś z małopolski lub okolic jest w stanie mi zrobić te rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!