Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 8.08.2019 o 00:13, lol19pl napisał:

@szafir51 jak podłączysz telefon z Android Auto to wtedy powinna być podświetlona, to samo z komunikatem, jak masz podłączony smartfon przez kabel to wtedy jako domyślnego asystenta głosowego używa asystenta google.

u mnie po podłączeniu tel z Android Auto ikonka jest dalej niedostępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, działa z Apple CarPlay i Siri. Po podłączeniu kablem albo przez BT ikonka staje się aktywna i robi to samo co przycisk na kierownicy - włącza Siri. Szkoda, że nie działa z Asystentem Google po BT.

Edytowane przez szafir51
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.01.2019 o 01:40, kamil007 napisał:

Na dniach postaram się wstawić wszystkim wersje RLink 2 7.xxx (instalacja trwa około 35 minut) większość czasu zajmuje aktualizacja androida. Na chwilę obecną nie polecam odblokowania AA mirror na 3.16.xxx bywały przypadki totalnego wysypania się systemu.

Witam. Udało się ? Ja mam wersję 2.2.19.300 nie mam miror linka bo auto mam starsze niż 18r gdzie wychodzily z poprawionym nowym systemem r link 2 . Czy jest możliwość nadpisania zainstalowania wyższej wersji systemu co za tym idzie by działał mi android auto? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam dwa tematy.

1. odblokowanie ESP  - przyda sie w razie  wyjazdu w góry. Jak to zrobic przez DEV MODE?

2. Jak  odblokowac w dev mode style/profile w trakcie jazdy ?   Normalnie są zablokowane  - tylko na postoju jest możliwość zmiany  (na światłach)?

Różne utwory i stacje radiowe mają różny poziom basu  chciałem mieć bieżącą kontrolę  czy utwór  ma być w stylu Club Concert czy innym ,

Odblokowałem  filmy i zdjęcia  i fajnie to hula a jeszcze te profile mi przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2019 o 15:41, lol19pl napisał:

@krzysiek0501 cofaj się strona po stronie w tym temacie a będziesz miał wszystko napisane.

lol19pl  Dzięki poczytałem .  Oddałem do serwisu zainstalowali mi wersje 7 ale nie mam ani ikonki telefonu ani nie mogę wejść w tryb developerski w r link 2 ani w aplikacji android auto. 

Nie wiem już czytałem teraz o jakimś usb nie ogarniam już , czy mógłby mi ktoś zainstalować- uruchomić android auto? Warszawa i okolice dojadę , zapłacę :) pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek0501 Jak masz wersje 7 to wystarczy teraz odblokować. Można to zrobić przez tryb dev lub przez OBD2. Jak coś to w październiku mogę pomóc w Warszawie.

 

14 godzin temu, marcef napisał:

1. odblokowanie ESP  - przyda sie w razie  wyjazdu w góry. Jak to zrobic przez DEV MODE?

Esp jeszcze nikt tak nie odblokował, żeby działało. Można odblokować bezużyteczny przycisk.

 

14 godzin temu, marcef napisał:

2. Jak  odblokowac w dev mode style/profile w trakcie jazdy ?   Normalnie są zablokowane  - tylko na postoju jest możliwość zmiany  (na światłach)?

U mnie od zawsze można było zmieniać tryby podczas jazdy. Chodzi o tryby sport eco itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lol19pl napisał:

@krzysiek0501 Jak masz wersje 7 to wystarczy teraz odblokować. Można to zrobić przez tryb dev lub przez OBD2. Jak coś to w październiku mogę pomóc w Warszawie.

Dzięki może się uda . Napisałem wiadomość prywatną.

W tryb dev nie mogę wejść jeśli mówimy o stuknięciu na ekranie zdjęć w górny lewy róg i kilkanaście w dolny prawy.  Czy inaczej?

 

przeczytałem kamillo i zrobiłem usb folder i plik ale nie jestem w stanie uruchomić trybu klikam raz wolno , raz  i szybko i nic.

Edytowane przez krzysiek0501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!