Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

1. Jeśli auto jest z produkcji z lipca 2017 powinno mieć android auto. Jeśli nie ma to musi być wcześniej wyprodukowane. 

2. Musisz założyć profil na myRenault i kupić aktualizacje map. 

3. Da się, na pewno YouTube ale chyba inne aplikacje też. 

4. Nie da się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze wszyscy na urlopach, no szkoda...pozdrawiam

a witam witam ...produkcja 13 lipca 2017na banka bo i wtedy urodziny ma moja córka (dzień}

zarejestrowany juz jestem odczekałem 72 godziny na jakies tam akceptacje(pomyślnie) no i po szeregu "oficjalnych czynności" NIC się nie zmieniło

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja czy rejestracja? Bo to jest różnica. Auta wyprodukowane od drugiej połowy roku 2017 mają Android auto. 

Jeśli chcesz nowe mapy na swoim profilu musisz wejść do sklepu i kupić aktualizacje map. Zresztą najpierw sprawdź jaką masz aktualnie wersja bo chyba w tym roku jeszcze nie wyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zgadza sie produkcja 2017 czyli sprzed lipca...(przepraszam) ups...

wersja oprogramowania 7.0.24.xxx  nawigacja 9.12.138.xxx

tak więc bez Android Auto....ale mam nadzieję że tu opisywaną "magią" mozna to uaktywnić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz dokładnie co uczyniłeś. Którym sposobem próbowałeś aktywować AA? DD4ALL czy dev mode ?

Ostatnie oficjalne mapy to z tego co pamiętam to 2020 Q4, ale jak masz aa to i tak nie ma sensu korzystać z fabrycznych map.

Edytowane przez luxor1289
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się dostałem - musze ćwiczyć cierpliwość.

Jak można zmienić przez DV

możliwość uruchomienia przegladarki google chrome

- Funkcja dzwięków silnika znana z wersji GT

- możliwość uruchomienia czujników parkowania na prędkościomierzu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jestem....wszedłem w system przez DV Mode, filmik z youtube france pomógł :)

AA już jest działa na razie przez "odpowiedni" przewód połączony z telefonem( galaxy 9+) teraz tylko poczekam, bo z tego co tam internety podają bedzie i Yanosik i AutoMapa... zobaczymy...

proszę o podpowiedz (jeśli to możliwe) jak wyłączyć blokadę mulitimediów-filmów podczas jazdy

oraz jak wgrać do AA "swoje" aplikacje?

Pozdrawiam "MAGIKÓW"

 

no i coż można wykonać co by przez Blouthota :P można się łączyć i posiadać z automatu połączenie z Rlink na AA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA bezprzewodowo działa tylko w najnowszych autach ktore sa wyposażone w modoł Wifi. Co do wgrywania aplikacji jest aplikacja Screen2auto która teorertycznie robi odbicie telefonu w AA , ale u mnie przestała działać. Możesz sobie poczytać o niej. Nie jest dostępna w sklepie play. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ma ktoś jakiś poradnik jak zrobić auto scren. Zrobiłem tak że mailem ekran telefonu na rlinku. Ale nie działał dotyk. Wszystko z tel musiałem robić . Więc szukam jakiegoś poradnika fajnego. Krok po kroku opisanego. Macie coś fajnego ? 

W dniu 20.07.2021 o 13:31, luxor1289 napisał:

Na 9.0.34.611 normalnie można wejść dev mode. Mam taką samą wersję u siebie w aucie. A co chcesz zrobić ? Może łatwiej będzie przez DDT4ALL.

Hej. Znasz się coś na tym? Chciałbym coś odblokować jakieś ukryte funkcje . Ale nie wiem co klikać co zmieniać. Miałbyś czas pokazać na filmiku co do czego i wkleić tutaj bo nie ma żadnych polskich filmów? z góry dzięki ?

 

Witam. Zrobiłem rota telefonu. I co dalej ? Co mam zrobić co ściągnąć by w końcu mi odpalił na r linku telefon. Raz udało mi się zrobić dublowanie ekranu . Ale po rocie już nie działa nic. Podpowiedzie jak możecie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem tu nowy. Posiadam R Kadjar 2016 dci w automacie. Może ktoś z kolegów pomoże. Przejrzałem cały wątek, ale nie znalazłem odpowiedzi. Zaktualizowałem R-linka 2 7" z 2.2. do 3.3., uruchomiłem AA, wgrałem aktualizację map i wszystko śmiga oprócz jednego irytującego problemu. Wygląda to tak jakby zginął RDS w radiu FM. Na centralnym wyświetlaczu w pamięci radia zapisują się tylko same częstotliwości - nie mam RMF FM tylko 98,4. Ponad to na wyświetlaczu licznika też wyświetla mi same częstotliwości. Wcześniej było ok - miałem nazwy stacji. Poza tym, po uruchomieniu radia, po kilkunastu sekundach przestaje być podświetlony kafelek wybranej stacji. Po przełączeniu na radio cyfrowe (na którym nazwy są wyświetlane właściwie) i przełączeniu z powrotem na FM podświetlenie stacji zostaje, ale nazw nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!