Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RLink2 Instalacja "ukrytych aplikacji" dla Polski - Poradnik + Aktywacja AA na wszystkich R-Linkach (poradnik)


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.05.2021 o 09:34, sylwekdm napisał:

Znalazłem inną aplikację pozwalającą zainstalować Screen2Auto cz AA Mirror jak również inne przydatne aplikacje do Android Auto z pominięciem blokady Googla dla telefonów bez roota.

Wszystko zrobimy z poziomu telefonu - nie potrzebujemy komputera czy w telefonie opcji debugowania czy wchodzenia w opcje programistyczne.

W wersji podstawowej aplikacji - możemy pobrać jeden dodatek do Android Auto miesięcznie - w wersji Pro (płatna 3,5 Euro) - liczba jest nie ograniczona.

Myślę, że zainstalowanie na początek Screen2Auto cz AA Mirror rozwiązuje sprawę reszty aplikacji.

Aplikacja nazywa się Android Auto Apps Downloader do pobrania tutaj:

https://github.com/shmykelsa/AAAD/releases

Opis:

https://github.com/shmykelsa/AAAD#go-to-download

 

20210519_084553.thumb.jpg.c09399723e02b77d29fa6e1ed1b75adc.jpg

 

 

Witaj a miałeś może sytuację że po włączeniu screen2auto w android auto zamiast tego ekranu u góry jest napisane "brak wiadomości dla wybranej trasy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2018 o 00:28, kamil007 napisał:

 

Praktycznie zerowe. Zresztą gwarancje stracisz tylko na rlinka. Ale nie wiem oczywiście co tam naklikasz jak będziesz wszystko klikał to może sie coś stać :-D

 

OSP - Overspeed Warning
TSR - Traffic Sign Warning
HFP - hands-free phone operation
LDW - lane departure warning
DW - distance warning (radar or camera operated, I think that only radar option works in Espace)
VPA - visual park assist
UPA - ultrasound park assist
MEX - multisense
ACC - active cruise control (radar operated)
AHL - automatic high beams
FCW - front collision warning (radar operated)
BSW - blind spot warning in the mirrors
RVC - rearview camera
ESE - engine sound enhancements (from the radio)
ANC - active noise cancellation (needs a pair of microphones to operate)
HMD - Head Mounted Display (HUD)

 

Tu masz w skrócie wyjaśnione gdzie czego szukać. Ja dodam od siebie że miałem wersję 3.3.16 a nie miałem Android Auto i wystarczyło 3 sekundy bym miał :-D

Widać Renault ma super politykę...

Siema. Jaka opcje włączyć by było android auto ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2021 o 10:10, kolaboss napisał:

Czy miał ktoś taką sytuację po włączeniu screen2auto ma taką informację? Tak samo na Carstream?

197361304_151504787024350_4548795210050899161_n.jpg

u mnie jest to samo i nie umiem tego zmienić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2021 o 15:48, sylwekdm napisał:

Kwestia ustawień. U mnie też tak było. Coś pozmieniałem i działa. Teraz mam tak:

Screenshot_20210515-154605_Screen2Auto.thumb.jpg.8f788e61c518d0c5f5161065ef834c43.jpgScreenshot_20210515-154559_Screen2Auto.thumb.jpg.7563ef1f5f6f270fea70bf756fdc70e7.jpgScreenshot_20210515-154541_Screen2Auto.thumb.jpg.a6b56351761f7704b7a9f4651b4f68f5.jpgScreenshot_20210515-154529_Screen2Auto.thumb.jpg.29d9d972a0163823695b31ad2579a35f.jpg

Co może być problemem że po wybraniu aplikacji z R-link np. youtube, aplikacja uruchamia się tylko na telefonie, na r-link jest tylko czarny ekran z szarą kropką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

pacjent to Talisman 2017 z R-LINK2 2.2.19.300, przydałoby się Android Auto.

Grzebanie przez obd2 i ddt4all jest dla mnie czarną magią...

Czy jest ktoś z Pomorza, najlepiej środkowego, kto odpłatnie to aktywuje?

Wszystkie ogłoszenia niestety są z centralnej lub południowej części Polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie ,poczytałem ciut to forum i choć nie jest w temacie . mam pytania, posiadam espace initiale z 2017(lipiec) r link etc ...chodzi mi o to  cóż muszę zaznaczać na tak lub nie aby...:

1 włączyć Android Auto

2 ewentualnie aktualizować mapy Tom Tom

3 włączyć na stałe (podczas jazdy) multimedia, czyli wykorzystując Android auto korzystać z np. Netflixa bądz innych zródeł filmowych

4 "doświetlanie" kierunku jazdy przez światła halogenowe 

 

przyszło mi na myśl ...czy kierunkowskazy tył można zrobić jako "aktywne" czyli z linią kierunkową?

 

Pozdrawiam Tomek

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!