Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy !!!

Kupiłem nową Megankę i w miejscu przycisku multisense na tunelu środkowym mam zaślepkę. Nie mam zatem wyboru konfiguracji auta i podświetleń drzwi tylko klawisz ECO na panelu środkowym. Jak myślicie, da się to w miarę rozsądnie to dołożyć. Tak sobie myślę może wystarczy dołożyć przewód, przycisk  i uruchomić  multisense  clipem. Podświetleni są mi zbędne. Co o tym koledzy myślą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz ECO i przychodzisz do multisense. Masz wybor sport,neutral itd.Jeśli nie masz tej opcji to niewiele zrobisz. Multisense to nie tylko przycisk

Proszę czytać to co paluszki "nastukały" przed publikacją!! - mireczek01

Edytowane przez Komarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam r linka w wersji limited z ekranem 7 cali ale jak już pisałem  bez multisense, czyli bez wyboru sport, neutral, comfort itd, mam tylko eco jako przycisk obok wyłącznika start&stop. Jeśli chodzi o podświetlenie to chodziło mi o świetlne paski na drzwiach kierowcy i pasażera, a nie o podświetlanie zegarów. 

Jeśli wciskam ECO to na zegarach zapala się zielone ECO i tyle....

Edytowane przez artur-wiater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czekaj. Jeśli masz świecące paski w drzwiach, to można regulować ich barwę poprzez menu w RLinku. Nie jest do tego potrzebny przycisk MultiSense, ani nawet menu/kafalek MultiSense.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, artur-wiater napisał:

nie mam podświetlanych drzwi...

 

17 godzin temu, artur-wiater napisał:

Jeśli chodzi o podświetlenie to chodziło mi o świetlne paski na drzwiach kierowcy i pasażera, a nie o podświetlanie zegarów. 

 

W takim razie jak chcesz sprawić żeby świeciło Ci coś czego nie masz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie przycisk dołożysz bez problemu bo kostka do przycisku na pewno będzie bo jest nawet w 1.6 sce z manualnym ręcznym. Resztę trzeba będzie włączyć w dew. mode. Nie wiem na ile będzie to działać bo nie bawiłem się z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2019 o 14:11, Silverek napisał:

 

 

W takim razie jak chcesz sprawić żeby świeciło Ci coś czego nie masz? :)

 

Czasami mam wrażenie, że pisze po chińsku..

Chce uruchomić pełny Multi-Sense, aby była zmiana profili auta sport, neutral, itd, a nie same Eco..  Sprawa jest realizowana programowo, nawet dźwięk silnika sport leci w głośników radia. Dodatkowo jest przycisk koło lewarka, wiec się zastanawiam czy nie da się tego uruchomić... ..

 

UFFFFF

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!