Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dzis podczas mycia auta zobaczyłem niezbyt miły widok lewy próg za przednim kołem wyglada jak by lakier z niego schodził płatami na zdjęciu widać jak to wyglada. Oddawać do lakiernika? Wykłucać się z dilerem auta? A może zabezpieczyć lakierem i się nie przejmować? Z góry dzięki za odpowiedz.

CC88585A-5A79-45FE-A93E-0F2B2057CFB6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rant błotnika "wypiaskowany" od syfu wyrzucanego spod koła - zgłoś w ASO na reklamacje.

Muszę u siebie zerknąć jak wygląda - chociaż nie kojarzę nic.

 

Tam powinno nachodzić nadkole żeby takie cuda się nie robiły, albo być taka naklejka zabezpieczająca (jak np, w Lagunie II PhII na tylnym błotniku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma gwarancja na lakier do uszkodzeń mechanicznych?

1 godzinę temu, MarcinDe napisał:

Rant błotnika "wypiaskowany" od syfu wyrzucanego spod koła - zgłoś w ASO na reklamacje.

Tego nie obejmie żadna gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zrobic z tymi odpryskami. Pierwszy raz mam taki problem. Mam takie 2 odpryski.  

Przed zimą był 1. Zabezpieczylem, odtluscilem, pomalowalem zaprawkowym i polakierowalem. Ale zimy to nie wytrzymalo. Doszedł 2 odprysk...

Jechać do lakiernika? Zabezpieczyć to? Czym, żeby to trzymało?

20190310_141803.jpg

lapka2.gif

REGULAMIN pkt. 5.6 Literki PL-mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wytrzyma.

Bez podkładu nic z tego nie będzie. U siebie nie widzę takich śladów.  W scenicu dałem progi pomalować dodatkowo bezbarwnym. Grubo i z małą ilością utwardzacza. Nie miałem problemów z odpryskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LTar Bo ten odprysk to wygląda raczej na zahaczenie od krawężnik niż kamień spod kół, ale chyba jest bardzo malutki, porównując do znacznika od podnośnika. W każdym razie malowanie lakierem powinno było wytrzymać. Spróbuj jeszcze raz, delikatnie rozszlifuj, żeby nie było takiego skoku, potem odtłuść dobrze jakimś zmywaczem silikonowym i odczekaj minimum 30 minut, żeby dobrze odparował i wtedy pomaluj farbą podkładową, będzie się lepiej trzymać niż lakier zaprawkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!