Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III


eRosso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

bardzo proszę o opinię w zakupie poniższego samochodu:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-renault-megane-limited-swiezo-sprowadzona-zarejestrowana-ID6BNqNt.html

 

Martwią mnie w przypadku tego samochodu 3 rzeczy:

- brak znaczka TCi na tylnej klapie - czy powinno być?

- moc silnika 100KM - czy to jest prawidłowa moc? przeszukując internet nie znalazłem żadnej wersji z takim silnikiem :(

- podczas odpalenia samochodu według mnie silnik wydawał podejrzany dźwięk, tj. turkoczenie czy coś podobnego. Nie słychać tego dźwięku w środku. Sprzedający twierdzi, że to przez "zawór przy pompie paliwa przy głowicy" i że mechanik Sprzedającego powiedział mu że to normalne. Bardzo proszę o Waszą opinię.

 

Prosiłbym o jak najszybsze odpowiedzi, ponieważ umówiłem się z kupującym na jutro na zakup, a wolałbym być pewny czy go brać.

Dziękuję za każdą opinię.

 

Edytowane przez eRosso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, konradgerard napisał:

Z takich "turkotów" to nie jedno może potem wyjść. 

Warto uzupełnić... Z takich "turkotów" to nie jedno bardzo kosztowne może potem wyjść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym ogłoszeniu trochę rzeczy się kupy nie trzyma i to nie jest tylko moc silnika. Czujność wskazana. Dlaczego wymieniał rozrząd jak tam jest łańcuch? A dlaczego wszystkie cewki? Trochę to dziwne. Łańcuch przy tym przebiegu? A gdzie ta meganka ma wyświetlacz przezierny? Czy wersja limited z 2015 ma klimatyzowany schowek? Czy w ogóle meganki III go miały? To jest auto po dzwonie? A po rozkodowaniu vinu co widać?

Edytowane przez mich64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nigdy z tego nie korzystałem. Tylko weryfikacja na żywo. A jeśli win to tylko na ukraińskiej stronie tak orientacyjnie.

Edytowane przez mich64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój przed zakupem sprawdziłem w autodna i z czystym sumieniem polecam. Dowiedziałem zobaczyłem historię przebiegu, ogłoszeń w sieci tego egzemplarza (włącznie ze zdjęciami z 2014 roku), cenę w ogłoszeniu (czyli za ile kupił poprzedni właściciel) itd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto od handlarza z Lubina (zagłębie handlarzy). Zastanawiam się w jakim stanie musiało być to auto skoro przy przebiegu (rzekomo) 70.000 trzeba bylo wymieniać rozrząd w 3-4 letnim samochodzie. Handlarz jest filantropem i chce zrobic prezent przyszłemu nabywcy?;) Moim zdaniem to trzeba się trzymać jak najdalej od tego typu wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Nigdzie nie jest napisane, że to naprawy wykonane przez handlarza.

2.Były ogólnie znane problemy z tym silnikiem, zmieniano rozrządy, często jeszcze nawet przy mniejszych przebiegach.

Więc często co niby proste na pierwszy rzut oka, wcale nie jest takie oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!