Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane IV - pod maską


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Meca napisał:

 

Ja się złapałem za jaja i po męsku potrafię się przyznać że kupiłem dziadostwo , a nie  bronię samochód dlatego że jest mój i nie czaruję/zakłamuje rzeczywistości.

Bzdura . Piszczysz i płaczesz nad swoim losem w praktycznie każdym temacie związanym z Megane 4.  Nie pasuje - ma prawo -  to sprzedaj. Masz felerny egzempalrz - zdarza się  - to bierz prawnika i działaj. Wkurza Cie ASO - jedź dobinnego.  Samo się nie zrobi. 

 Nie bronię Megane dlatego ze ją mam. Kupilem świadomie. Po śmierci mojego ojca mogłem sprzedać i albo zostawic sobie jego C4 albo sprzedać oba i kupić coś innego. Był nawet pomysł na Kadjar.  Przymiarka do Kia, Qahqai i kilku innyh. Ale mi przeszło i została Meganka. Ma wady. Ale dla mnie ma duźo zalet. W tym silnik który chciałem. 

Edytowane przez Komarek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo7777 napisał:

To może być kompakt klasy C----, no dobrze klasy C:). Muszę go obejrzeć...

A jakiego VW miałeś?

Polo w wersji highline że wszystkim I bajerami.  Psuło się wszystko. Szyberdach, klimatronik, 1 ogrzewanie fotela przestało działać. Prawa szyba często nie lapala. Czujnik deszczu potrafił swirowac. A do tego: a to rura spadła, a to skrzynia się zepsula. Zawsze coś. 20 000 km ja zrobiłem i kupe kasy włożyłem. Wtedy powiedziałem nigdy więcej używki z Niemiec.

Edytowane przez LTar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie dziwię, że odpuściłeś sobie VW. Ale mimo wszystko robią fajne auta do bólu praktyczne...:). No i ostatnio po prostu z ciekawą stylistyką, choć to kwestia gustu.

1 godzinę temu, Meca napisał:

 

Ja się złapałem za jaja i po męsku potrafię się przyznać że kupiłem dziadostwo , a nie  bronię samochód dlatego że jest mój i nie czaruję/zakłamuje rzeczywistości.

Auto Świat nr 19 z 6 maja 2019, Renault Megane test 100 tys. km zaliczony bez zastrzeżeń. Równie dobry wynik jak aut japońskich i niemieckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Komarek napisał:

Bzdura . Piszczysz i płaczesz nad swoim losem w praktycznie każdym temacie związanym z Megane 4.  Nie pasuje - ma prawo -  to sprzedaj. Masz felerny egzempalrz - zdarza się  - to bierz prawnika i działaj. Wkurza Cie ASO - jedź dobinnego.  Samo się nie zrobi. 

 Nie bronię Megane dlatego ze ją mam. Kupilem świadomie. Po śmierci mojego ojca mogłem sprzedać i albo zostawic sobie jego C4 albo sprzedać oba i kupić coś innego. Był nawet pomysł na Kadjar.  Przymiarka do Kia, Qahqai i kilku innyh. Ale mi przeszło i została Meganka. Ma wady. Ale dla mnie ma duźo zalet. W tym silnik który chciałem. 

 

Nie płaczę nad losem tylko dzielę się spostrzeżeniami, ja mam ubaw z tego auta a do jazdy mam jeszcze inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Meca napisał:

 

Ja się złapałem za jaja i po męsku potrafię się przyznać że kupiłem dziadostwo , a nie  bronię samochód dlatego że jest mój i nie czaruję/zakłamuje rzeczywistości.

Właśnie zakłamujesz rzeczywistość, bo trafił Ci się wadliwy egzemplarz, pewnie 1 na 1000, a gościowi, który swojego auta jeszcze nie odebrał potrafisz napisać, że po miesiącu wszystko mu się posypie. Jak jesteś taki wróżbita Maciej, to może podasz jeszcze numery Lotto? Tak jak koledzy radzą, sprzedaj to auto i nie męcz innych swoją żółcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Komarek napisał:

A te inne cuda bez wad to jakie - jeśli to nie tajemnica ? 

 

Nowa mazda 3 i Kia Optima GT , bez wag wszystko perfect

10 godzin temu, rafa85 napisał:

Właśnie zakłamujesz rzeczywistość, bo trafił Ci się wadliwy egzemplarz, pewnie 1 na 1000, a gościowi, który swojego auta jeszcze nie odebrał potrafisz napisać, że po miesiącu wszystko mu się posypie. Jak jesteś taki wróżbita Maciej, to może podasz jeszcze numery Lotto? Tak jak koledzy radzą, sprzedaj to auto i nie męcz innych swoją żółcią.

 

Ja nie wróżę z fusów tylko stwierdzam fakty, możecie się zaklinać i usprawiedliwiać , bronić swojego bo uciułaliścje sobie na to albo coś w tym stylu. Ale nie zmienia to faktu że kupiliście bubel jakościowy, straszne dziadostow. Przekonacie sie wcześciejnczy później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Komarek napisał:

@Meca bardzo ładne smochody. Graruluje wyboru . I zastanawiam sie co w tym gronie robi Megane4 1.6 sce. 

Latwo przychodzą  Ci aroganckie insynuacje wzgledem innych userów forum. Odrobina szacunku i pokory ułatwia życie.  Przekonasz sie prędzej czy później.   Moze i przekonamy sie o wadach tego modelu. Może nie. Czas pokaże.  

 

Małżonce bardzo się Megane spodobał, nie ukrywam że mi również bardzo się podoba, Megane większość żona jeździ.1.6 Sce bo auto sporo w mieście, na krótszych podjazdach również, trasy też. Generalnie dla kobiety auto lepsze te bez turbo, według mnie. 

Edytowane przez Meca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Meca napisał:

 

Nowa mazda 3 i Kia Optima GT , bez wag wszystko perfect

 

Ja nie wróżę z fusów tylko stwierdzam fakty, możecie się zaklinać i usprawiedliwiać , bronić swojego bo uciułaliścje sobie na to albo coś w tym stylu. Ale nie zmienia to faktu że kupiliście bubel jakościowy, straszne dziadostow. Przekonacie sie wcześciejnczy później.

Uciułaliście, lol

 

Mnóstwo osób Ci pisze, że ma te auta i nie występują u nich te usterki, a Ty dalej brniesz i wmawiasz ludziom, że zaklinają rzeczywistość. Zaczynam się obawiać, że jak po 80000 km przebiegu padnie mi łącznik, to kolega Meca wyskoczy mi z lodówki z tekstem "a nie mówiłem?!". Aha, i nie zapomnij dać znać jak Ci ta Mazda zacznie gnić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rafa85 napisał:

Uciułaliście, lol

 

Mnóstwo osób Ci pisze, że ma te auta i nie występują u nich te usterki, a Ty dalej brniesz i wmawiasz ludziom, że zaklinają rzeczywistość. Zaczynam się obawiać, że jak po 80000 km przebiegu padnie mi łącznik, to kolega Meca wyskoczy mi z lodówki z tekstem "a nie mówiłem?!". Aha, i nie zapomnij dać znać jak Ci ta Mazda zacznie gnić.

Mazda zacznie gnić szybciej niż się tego spodziewa-to dopiero jest super  zj......ny badziew za niemałe pieniądze.

3 godziny temu, Komarek napisał:

@Meca bardzo ładne smochody. Graruluje wyboru . I zastanawiam sie co w tym gronie robi Megane4 1.6 sce. 

Latwo przychodzą  Ci aroganckie insynuacje wzgledem innych userów forum. Odrobina szacunku i pokory ułatwia życie.  Przekonasz sie prędzej czy później.   Moze i przekonamy sie o wadach tego modelu. Może nie. Czas pokaże.  

Dobrze napisane-widać totalny brak pokory do życia i szacunku.Ale.....życie wcześniej czy póżniej to samo zweryfikuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Mazda jest piękna, ładnie wykonana w środku, mechanicznie też ok ale gnilec niesamowity:). O lakierze nie wspomnę... A jak będą większe problemy to serwis Mazdy i centrala pokaże klientowi dwa środkowe palce. Kia idealna też nie jest. Jeździłem niedawno nową piękną  Kią ProCeed, nawet fajnie się prowadzi ale spasowanie elementów nadwozia nie jest idealne, miękkie tworzywa (śliskie, takie sobie jakościowo) na desce rozdzielczej gorsze niż w Megane IV. Tapicerka siedzeń też bez szału.

Na pewno u co niektórych nie zostało uciułane. Więc proponuję wystawić Megankę na widok publiczny i napisać, że to przestroga dla innych mający kupić Renówkę .Bądź jak ktoś napisał rozwalić lub szybko sprzedać gorącego kartofla:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafa85 napisał:

Uciułaliście, lol

 

Mnóstwo osób Ci pisze, że ma te auta i nie występują u nich te usterki, a Ty dalej brniesz i wmawiasz ludziom, że zaklinają rzeczywistość. Zaczynam się obawiać, że jak po 80000 km przebiegu padnie mi łącznik, to kolega Meca wyskoczy mi z lodówki z tekstem "a nie mówiłem?!". Aha, i nie zapomnij dać znać jak Ci ta Mazda zacznie gnić.

 

Narazie to zaczął gnić Megane, ognisko korozji na błotniku tył, temat na forum założyłem kiedyś na ten temat. 

Edytowane przez Meca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lubowitz78 napisał:

Mazda zacznie gnić szybciej niż się tego spodziewa-to dopiero jest super  zj......ny badziew za niemałe pieniądze.

Dobrze napisane-widać totalny brak pokory do życia i szacunku.Ale.....życie wcześniej czy póżniej to samo zweryfikuje

 

Jak mu wcześniej nie rąbną;) Akurat tu Megane ma jedną solidna zaletę - można go zostawić otwartego a nikt się nie zainteresuje. Mazda potrafi zniknąć po kilku godzinach od zakupu. Co ma swoje konsekwencje w kosztach ubezpieczenia.

Nadto, pomimo, ze jest ładnym samochodem, to jest jeszcze o wiele bardziej niepraktyczna od Megane. Polecam test od Marek Drives na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!