Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Radio robi "ping"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Potwierdzam brak możliwości wyłączenia ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości (wersja systemu 8.0.32.501). Próbowałem wyjaśnić temat z działem multimedia Renault Polska. Niestety wszystkie ich sugestie i porady nie dały żadnego skutku. Według Renault Polska powinienem mieć opcję wyłączenia, niestety jej nie ma. Jedyną metodą wyłączenia upierdliwego pikania jest wyciszenie wszystkich ostrzeżeń co rozwiązuje problem połowicznie tzn. pikania nie ma ale za każdym razem przy nawet małym przekroczeniu prędkości następuje krótkie ściszenie dźwięku (obojętnie z jakiego źródła). Prośba do innych którzy posiadają wersję systemu 8.x.x.x o sprawdzenie czy mają możliwość wyłączenia tego pikania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.11.2019 o 13:41, jery01 napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

 
megane iv grandtour 2019 nie da sie wylaczyc tego pikania.

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania. Cytowanie, pisownia :!: - Prezes

 

Rozmawialem z infolinia do spraw multimediow. Taka sytuacja wystepuje w autach wyprodukowanych od pazdziernika 2018. Dotyczy tylko samochodow ktore nie sa wyposazone w jakiekolwiek dodatkowe systemy bezpieczenstwa (np. Front assist), co powoduje ze na ekranie ustawien pojazdu nie ma katelka asystentow, gdzie mozna by bylo wylaczyc to pikanie. Zglosili to do producenta ale na razie bez odzewu. Na chwile obecna twierdza ze to cecha samochodu.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Byłem wczoraj w ASO i twierdzą ze nie mają możliwości wyłączenia tego ostrzeżenia. Nie wiem co robić dalej w tej sprawie bo naprawdę można oszaleć, tym bardziej ze ograniczenia w samochodzie nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Jeżeli ktoś znajdzie jakieś rozwiązanie błagam dajcie znać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Witam, ja mam IV hatchback z 2016, moje jest od dwóch lat i ping robi od.... kurczę no może od  miesiąca a mamy 2024 😳. Nigdy wcześniej tego nie było. Owszem aktualizowałem mapy ale to było ponad rok temu- sprawdzałem. Dopiero teraz tu przeczytałem, że to ostrzeżenie ale jutro sprawdzę. Do tej pory liczyłem sekundy, resetowałem km itd. Jutro sprawdzę ustawienia nawigacji czy tam nie ma czegoś odniśnie ostrzegania, bo kafelka ze wspomaganiem nie mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!