Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Otwieranie, zamykanie, domykanie szyb


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Dnia 5.08.2019 o 22:56, Quentin88 napisał:

możesz miec karte w kieszeni i nacisnać start, wtedy właczysz zaplon i mozesz zamykać okna

masz HF czy zgadujesz? Bo jak pisze powyżej kolega z HF naciśnięcie zapłonu z kartą w kieszeni powoduje brak napięcia na szyby. cholernie wkurzające jak masz otwarte szyby zaczyna padać a ty musisz na ułamek sek. odpalić auto żeby szyby zamknąć, a po 5 min. deszczu znów odpalić żeby je otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@onomatopeja zawsze możesz wsadzić kartę do slotu i otworzyć/zamknąć szyby bez odpalania auta na ułamek sekundy :)

 

Co się dzieje z tym społeczeństwem, że jest aż tak leniwe? :( Włożenie karty do slotu powoduje wielkie oburzenie i problem :(

Edytowane przez Silverek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@onomatopeja Jeżeli masz HF to też pewnie masz funkcję domykania szyb z karty. Jeżeli faktycznie leje deszcz, to nawet z domu wychodzić nie musisz, wystarczy dwa razy szybko nacisnąć przycisk zamykania samochodu na karcie i szyby jadą w górę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Silverek napisał:

@onomatopeja zawsze możesz wsadzić kartę do slotu i otworzyć/zamknąć szyby bez odpalania auta na ułamek sekundy :)

 

Co się dzieje z tym społeczeństwem, że jest aż tak leniwe? :( Włożenie karty do slotu powoduje wielkie oburzenie i problem :(

Czasami się zastanawiam po co się udzielasz w takich tematach (tak samo z wyłączaniem radia przy otwieraniu drzwi).

Nie masz HF więc nie potrafisz docenić jego zalet ale też nie zrozumiesz frustracji z niedopracowania. No offence.

Często jest tak, że jak jadę z żoną to ona ma kartę na stałe w torebce a ja swojej karty nie biorę.

Próbowałeś coś na szybko szukać w damskiej torebce?

Nie wiem czemu ale dwuklik zadziałał mi tylko raz w życiu.

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deku napisał:

Nie wiem czemu ale dwuklik zadziałał mi tylko raz w życiu.

Ja często używam. Zdarza mi się zapomnieć domknąć szybę, a często jeżdżę z delikatnie uchyloną.

1 godzinę temu, deku napisał:

Próbowałeś coś na szybko szukać w damskiej torebce?

To gorsze niż szukanie grzybów w lesie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2019 o 10:24, Silverek napisał:

Włożenie karty do slotu powoduje wielkie oburzenie i problem :(

bo po to jest HF żeby karty nie wsadzać do slotu O_O i niech mi jakaś małpa z reno (pewnie ta sama co pisała soft do silników TCE), wytłumaczy dlaczego szyby nie działają bez karty w slocie... to są problemy 1szego świata xDDD dobra koniec OT. Przypuszczam że po prostu zapomnieli o szybach w sofcie bez karty w slocie bo inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię.

  • Like 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Konfigurujesz w UCH w zakładce Window Control. Zaznaczasz parametr "Auto_Window_Closing_CF" na with i zatwierdzasz przyciskiem send. W trybie ekspert.

Działa tylko gdy ma się impulsowe podnoszenie szyb. Możesz mieć inne BCM/UCH (SW 25 1.1) ale we wszystkich ścieżka jest taka sama.

okna.thumb.png.9e4841b76af898d76bbcd879346e2b0d.png

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!