Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chromowane nakładki na grilla


wynek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, sylwekdm napisał:

Następny który leczy kompleksy "wypasionym" samochodem.

 

 

 

Kompleksów szukaj u siebie;) Dorośli nie tłumaczą się ze swoich decyzji;)

5 godzin temu, Pitrek napisał:

Człowieku nie ośmieszaj się

To nie ja dorabiam teorie usprawiedliwiając swoją decyzje na forum;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczyna się gównoburza - ludzie czy wy nie macie co robić.

Każdy kupuje co mu się podoba, albo na co go stać - ja swoją kupiłem taką jaką mam - bo miała mieć określone wyposażenie (a określonego nie) - jak się człowiek do czegoś przyzwyczai to trudno się potem odzwyczaić. 

 

Ja myślałem, że to dopiero po 40-tce leczy się kompleksy autem :8_laughing::smug:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, chucky80 napisał:

 Dorośli nie tłumaczą się ze swoich decyzji;)

Dorośli nie podważają decyzji innych i głupio nie komentują.

6 minut temu, MarcinDe napisał:

Ja myślałem, że to dopiero po 40-tce leczy się kompleksy autem

Ja jestem po czterdziestce i mam w doopie czym jeżdżę. Ważne abym się w miarę sprawnie, tanio i bezpiecznie dotarł z punktu A do punktu B.

12 godzin temu, Komarek napisał:

W moim 2016 faktycznie  nie było lusterka fotochromatycznego,  w późniejszych rocznikach jest..

Dam Tobie przykład:

Miałem Scenica II z 2003 r - zupełnego golasa. Nie miał m.in:

- radia fabrycznego,

- podłokietnika, (później dołożyłem - instalacja była)

- tempomatu, (również dokładałem - instalacja była)

- klimatyzacji automatycznej,

- hand free

- felg aluminiowych itd jak to w golasie.

Ale w standardzie miał:

- wszystkie szyby automatyczne,

- domykanie z pilota,

- wszystkie przyciski podświetlone również z tyłu,

- lusterko fotochromatyczne.

I wniosek jest jeden:

Co było kiedyś w standardzie nawet w bida wersji, teraz jest okrojone nawet w wersji najwyższej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam swoje zdanie. Po cholerę placić za jakiś pakiet chrom np: 1000zl na przód jak wystarczy to zrobić za parę zł samemu, a efekt taki sam albo i lepszy? O to się rozchodzi. Po prostu producenci wołają chore pieniądze za rzeczy które kosztują grosze. A jelenie to biorą i się szczycą :)

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sylwekdm napisał:

 

Dam Tobie przykład:

Miałem Scenica II z 2003 r - zupełnego golasa. Nie miał m.in:

- radia fabrycznego,

- podłokietnika, (później dołożyłem - instalacja była)

- tempomatu, (również dokładałem - instalacja była)

- klimatyzacji automatycznej,

- hand free

- felg aluminiowych itd jak to w golasie.

Ale w standardzie miał:

- wszystkie szyby automatyczne,

- domykanie z pilota,

- wszystkie przyciski podświetlone również z tyłu,

- lusterko fotochromatyczne.

I wniosek jest jeden:

Co było kiedyś w standardzie nawet w bida wersji, teraz jest okrojone nawet w wersji najwyższej. 

Miałeś go od nowości? Pytam bo kolega ma 1.5 dci z 2006 . Nie ma fotochroma . Nie ma domykania szyb z karty. Ma podłokietnik , alumy . 

Mój SC2 Lux Privilage 2.0 w automacie z 2005 miał w zasadzie wszystko. Wszystko co można było dokupić  poza pełną skórą . Łącznie z bajeranckimi zagłowkami tylnymi dla dzieci. 

Jeśli chcesz porównywać Megi 4 to porównaj z Megi 2. Scenic 4 ma inne wyposażenie w standardzie niż Megi 4. 

40 minut temu, Renia08 napisał:

Ja dodam swoje zdanie. Po cholerę placić za jakiś pakiet chrom np: 1000zl na przód jak wystarczy to zrobić za parę zł samemu, a efekt taki sam albo i lepszy? 

Skoro to  nieważne to po co samemu dokładać jakieś paski , listwy itd. Nie wygląda jak fabryka , nie ma wpływu na jazdę więc po co ? By upodobnić golasa do wersji Bose ? Przecież to bez sensu. Założenie kół z RS do 1.6 SCE nie zrobi z niego rakiety. Tak samo jest z dokładniem  listewek na atrapę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!