Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chromowane nakładki na grilla


wynek

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ja jeszcze takich poniżej Intense nie oglądałem. Jak kupowaliśmy to założenie było że ma mieć określone bajery i wyszło Intense + pakiety (ale jakie to nie pamiętam).

A w salonie nie stoją nigdy takie "golasy" - tylko zawsze wstawia się jak najlepsze wersje (wiem bo robiłem w Citroenie jako handlowiec).

Do jazd próbnych też zawsze jest dosyć bogata wersja wystawiana.

Po zdjęćiach różnica miedzy Zen a nr. Intenese jest ogromna i jest pewnie jak pisze Geble - jakby człowiek wsiadał do innego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze nic :).

Spójrzcie na wersję Life, zwłaszcza na ręczny: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-megane-grandcoupe-life-sce-115-ID6B3IXu.html

Z tego co wiem, ma jeszcze bardziej okrojone wygłuszenie w stosunku do Intens niż inne wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i raczej nie ma sensu doklejanie tych listew, bo pewnie nie będą się trzymać - jak widać na zdjęciach jest kompletnie inna konstrukcja grilla, który ma już gotowe wcięcia na chromy. Że francuzom chciało się dwa odlewy robić to ja po prostu nie ogarniam :(

IMG_20190719_192724.jpg

IMG_20190719_192712.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Dnia 25.06.2020 o 17:52, chucky80 napisał:

Papuga

Następny który leczy kompleksy "wypasionym" samochodem.

Zrozum, że dla niektórych samochód jest tylko rzeczą która służy do przemieszczenia się z punktu A, do punktu B i nie trzeba podbudowywać swojego "ego" wypasem w postaci ekranu 7" rozjaśnionego na maxa aby ludzie na ulicy widzieli.

Wybór "golasa" może być dobrym wyborem, szczególnie wtedy kiedy jest to "świadomy" wybór.

Czasami, żałuję że dopłaciłem 20k do "Intense" zamiast dołożyć 10 solarów na dach - ponieważ, że w tej dopłacie nie oferuje niczego "niesamowitego" bez czego, nie można się obejść. R-Link mapy z przed dwóch lat mimo wykupienia abonamentu itd, więc też jeżdżę na telefonie. 

A nawet w "najgrubszych" wersjach brakuje podstawowego wyposażenia, które miałem ponad dekadę temu (Scenic II, Citroen C4 VTR, Golf V Plus) :

- brak lusterka fotochromatycznego.

- podświetlony tylko jeden klawisz panelu otwierania szyb i lusterek i tylko u kierowcy.

- "automatycznie" opuszczana i podnoszona szyba tylko kierowcy,

- a co za tym idzie, brak domykania szyb z pilota 

itd.

Nowe Renault zmierzają w kierunku Dacii, a nie odwrotnie.

Już to zauważyli "myfrendy" i wszystkie te "gadżety" można dokupić na aliexpress.

 

 

 

Proponuje zapoznać się z regulaminem forum odnośnie cytowania. Aston76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sylwekdm napisał:

 

A nawet w "najgrubszych" wersjach brakuje podstawowego wyposażenia, które miałem ponad dekadę temu (Scenic II, Citroen C4 VTR, Golf V Plus) :

- brak lusterka fotochromatycznego.

- podświetlony tylko jeden klawisz panelu otwierania szyb i lusterek i tylko u kierowcy.

- "automatycznie" opuszczana i podnoszona szyba tylko kierowcy,

- a co za tym idzie, brak domykania szyb z pilota 

itd.

 

 

Lepsze wersje to również radio DAB , ładniejsza tapicerka, asystent pasa ruchu,  odczytywanie znaków i ograniczeń prędkości  i kilka innych różnic. 

 

Mam Intense , jest domykanie szyb z karty, jest automatyczne opuszczanie szyby kierowcy,  sa podświetlane wszystkie klawisze ( podświetlany tylko 1 od szyby kierowcy to w Kadjar, zrobione tak samo jak w Qaszkaj i wielu innych japończykach ) .

W moim 2016 faktycznie  nie było lusterka fotochromatycznego,  w późniejszych rocznikach jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!