Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opony letnie Dębica PRESTO UHP 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ludzie kupują różne pięknie odrestaurowane auta z zachodu, w klasie na które ich nie stać, na pięknych alusach w rozmiarach 17 i więcej, najlepiej na niskim profilu, a kiedy trzeba kupić zestaw nowych opon to zaczyna się kombinacja. Opcje są taki: używane, sprawdzone przez Niemca, nowe z gwarancją, markowe premium czy budżetowe (bo produkowane przez koncerny premium) czy innym ryżem pachnące. Pewnie te tanie opony nie wszystkie są nic nie warte.

Co do opon to moge powiedzieć tak: o jakości opony, użytkownik dowiaduje się na jakiej oponie jeździ w sytuacji kryzysowej np.: zimą. Sam miałem wielosezonowe i jak podczas zimy dwa razy wybijałem paznokcie w kierownicę to powiedziałem nigdy więcej. Kupiłem Dunlopy wintersport 5 i tylko patrzyłem z lewego pasa jak ludzie drżą, że się poślizgnął. Podobnie latem w deszczu na wielosezonowych, podczas przejazdu przez kałużę auto jechało gdzie chciało. Na bluresponse tylko zwalnia. Nie chcę powiedzieć, że takim super kierowcą jestem, ale co dzień do pracy jadę prawie 100 km i wiem, że dobra opona to podstawa.

Warto przemyśleć temat zakupu opon zanim się go zrobi bo oponę kupuje się na kilka, kilkanaście sezonów i oszczędność pół litra na oponie nie jest tego warta.

Jak kogoś nie stać na oponę to sprawnością też na auto. Wiem, "auto" można kupić w cenie kompletu opon.

Opony premium różnią się mieszanką zastosowanej gumy itp... Budżetowe tylko dobrze wyglądają, a jak są lepiej wykonane to bardzo nie szumią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te Dębica od roku,  18cali ( tańsze niż odpowiednie 205 w 17ce :) )

 

Są. Super. Ciche. Dobrze trzymają na mokrym. Niczym nie odbiegaja od Bridgestone które miałem wcześniej na 17kach , na pewno są cichsse.  Nie są również  w niczym gorsze od Conti premiumcontact których używałem w poprzednich samochodach. Ja polecam. Dobra opona w bdb cenie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!