Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Filtr kabinowy KNECHT LAK 684


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem dzisiaj w sklepie  filtr powietrza tej firmy jak w temacie, po wyciągnięciu starego (Man) okazało się że się trochę różnią. 

Sprawdzałem w internecie i jest przeznaczony do mojego auta Mgane 3 1.4 Tce. 

Tylko wygląda na to, że będzie go ciężko włożyć, bo trzeba go zgnieść a ten KNECHT ma w inną stronę harmonijkę niż filtr MAN IMG_20210710_115603.thumb.jpg.8df2b8f0374bcb4f967b1ae40ab3cad8.jpg gdzie jest łatwiej go zgnieść i włożyć. 

Ktoś poleca ten Filter? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten też jest węglowy, sklep już zamknięty a na nowy nie mam czasu czekać. 

Najwyżej się rozwali przy wkładaniu. 

 

Jednak nie będę tego filtra wkładał, bo niby jak? 

Ten skos tego filtra na moje oko nie pasuje. 

Nie polecam tego kupować. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jednak zwracać uwagę na budowę filtra. Te poziome baaaardzo ułatwiają montaż. Z tego co wiem to takie ma Filtron, OEM (ktokolwiek go produkuje) i pewnie jeszcze mnóstwo innych. Właśnie wczoraj zamówiłem taki:

1.thumb.png.683570d1d2716293d476a749d6c29f0a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię MAN, taki mam ten do wymiany, posiada on napis Renault, czyli oryginalny z Renault. 

Miałem wkładać ten nowy KNECHT ale przeanalizowałem wszystko porobiłem zdiecia i nie ma możliwości żeby go wsadzić. Ten skos powinien być jak już coś w drugą stronę. 

Pomijając już trudności z samym wkładaniem tego filtra jakby nawet pasował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ze wszystkim, lepszy wypas = większa cena. Ten jest wypasiony i w dobrej cenie: FILTR KABINOWY Z WĘGLEM AKTYWNYM ANTYBAKTERYJNY za 65,07 zł z Siedlce - Allegro.pl - (10634939182)  Lamelki jak tu, mają iść wzdłuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Purflux to dobre filtry i na pierwszy montaż.  Filtron też spoko. Ale kabinowy w MII  lepiej pasował oryginalny.

Kiedyś miałem Clio II z silnikiem D4F 1.2 16V: filtr oleju Man założyłem ale nie miałem do niego zaufania - fatalnie wykonany. Filtron zdecydowanie lepiej wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Baszar napisał:

Kupię MAN, taki mam ten do wymiany, posiada on napis Renault, czyli oryginalny z Renault. 

Rzeczywiście, dzisiaj odebrałem filtr i jest to OEM Mann Filters. Natomiast jestem niemal na 100% pewien, że kiedyś dostałem OEM Purflux'a.

1.thumb.jpg.e7073b461bfb310d19aedcf0e990faaf.jpg2.thumb.jpg.79b2a22d4b8b16c628913ac174a467e3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!