Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opony wielosezonowe 205/50 R17


maciek1938

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z użytkowników forum jeździ na oponach wielosezonowych w rozmiarze 205/50 R17 ?

Pytam bo przymierzam się do zakupu takich opon i może ma ktoś jakieś doświadczenia z konkretnym modelem.

Może ktoś poleci lub odradzi jaki dany model którym jeździł bądź jeździ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o Imperial all season driver, miałem juz good year 4sesons, michelin crossclimate, o wyżej wymienionych nie mogę powiedzieć nic złego a imperale zaskoczyły mnie mega pozytywnie właściwościami jezdnymi i ceną (byłem mega do nich sceptycznie nastawiony ale z racji ograniczonych funduszy postanowiłem spróbować, wolę kupić nowe gorszej marki niż używane markowe)? p.s. nie kupuj
Nexen N'Blue 4 Season miałem je w corolli na deszczu ślisko jak cholera, tyle co mogę powiedzieć ci z mojego doświadczenia.

 

 

Edytowane przez kapsun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Sarna1 napisał:

Nie kupuj chińskiego badziewia, 

 

Pytam, aby się np. ustrzec w przyszłości. Co z nimi jest nie tak, jakieś własne doznania z tą oponą..?

Czy tylko dlatego, że to made in china :rolleyes:

 

edit.../ coś na temat chińszczyzny

https://www.opony.com/testy-opon/osobowych/imperial/all-season-driver/4

Edytowane przez elf
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze mówią same za siebie osób które je używają codzienne na przestrzeni czasu,  a nie teoretyków gazetowych, tak samo poczytaj sobie w komentarzach w oponeo.

Wybór należy i tak do Ciebie, masz kasę kupuj markowe, masz ograniczony fundusz kupuj tańsze ale nowe, pozdrawiam

Edytowane przez kapsun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2021 o 12:19, kapsun napisał:

p.s. nie kupuj
Nexen N'Blue 4 Season miałem je w corolli na deszczu ślisko jak cholera, tyle co mogę powiedzieć ci z mojego doświadczenia.

 

Osobiście mam dwa komplety opon marki Nexen (letnie + zimowe), jakiegoś dramatu nie odczuwam. Były fabrycznie założone w Kia Soul. Rozważałem powoli opony wielosezonowe, bo ostatnio praktycznie nie mieliśmy śniegu, jedynie słabe przymrozki, ale widać, że zima znowu wróciła także zostanę przy dwóch dedykowanych kompletach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!