Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

1,4 TCe H4J aktualizacja softu sterownika wtrysku


Woytus

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie co brać pod uwagę. Jeśli oprogramowanie  to mamy to samo 29, jeśli wersje oprogramowania to WY macie 7E00 a ja mam 7D00, pytanie, która wersja jest nowsza, bo niektóre sterowniki renault nowsze wersje softu maja numerowane w dół.

Szkoda, że pyCLIP nie pokazuje daty programowania.

 

514631305_2021-12-0312_15_56-1.4tceczujnikspalaniastukowego-strona4-1.4benz.-FORUMRenaultMegane.thumb.jpg.c9951fb270b3a71030ca6ba9db775443.jpg

 

Pytanie jakie wersje programu mają starsze sterowniki, sprzed 2012 roku?

Edytowane przez Woytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, witman napisał:

Kolega @Sadam49 ma 7C00.

 

Kwestia teraz jak oznaczają nowe softy. Ja mam tak jak wyżej 7C00, Ty masz 7D00 a @yEti1.4 ma 7E00. Ciekawe co jest nowsze 7D czy 7E. Teoretycznie Yeti miał wgrany niedawno czyli można przypuszczać że to jest najnowszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, witman napisał:

Też tak myślę, 7E00...

 

Właśnie dzwoniłem do ASO w Olsztynie z zapytaniem czy wykonują aktualizacje softu. Dostałem informację aby podać numer vin i wtedy sprawdzą czy w moim przypadku istnieje możliwość aktualizacji, poinformują mnie telefonicznie o takiej możliwości i o kosztach. Może uda mi się wyciągnąć od nich o jakiej wersji mówią przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, witman napisał:

Myślisz, że przez tyle lat pracowali nad poprawkami softu ? :-)

 

2 minuty temu, Sadam49 napisał:

191 jest chyba najnowszy

Dlatego myślałem, że mam najnowszy.

Może 7E00 jest dostępny tylko on-line.

Edytowane przez Woytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę teraz baczniej monitorował przy diagnostyce jakie są wersje oprogramowania, ponadto mamy tych silników sporo w rodzinie i wśród znajomych, wczoraj natknąłem się na 7C auto z 02.2011r. auto naszego klienta.

Coś tak kojarzę, że widziałem jakiś czas temu 7B w którymś aucie i można by domniemać, że wersje są od 7A do 7E.

Może odpowiedź ASO coś rozjaśni. @Woytus czekamy na info.

Ja też w tygodniu pociągnę kogo trzeba za język, chodziaż Ci kumaci już tam dawno nie pracują  ?

 

 

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!