Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opinie o lampach DEPO/TYC


Rekomendowane odpowiedzi

JA swoje reflektory regenerowałem w profesjonalnym zakładzie. Za dwie sztuki zapłaciłem 700 zł, więc trochę drożej niż badziewne zamienniki, ale przynajmniej efekt się utrzymuje już rok. Miałem podobnie uszkodzone klosze, a może nawet bardziej i wszystko udało się wypolerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info z tą regeneracją. We Wrocławiu chcą za coś takiego 900zł. Obawiam się jedynie, że wyda się taką sumę, a efekt będzie słaby. Też mnie ciekawi z czego wynika takie spękanie kloszy od wewnątrz.

 

@elf a podesłałbyś fotkę tych lamp? podeślę mail na priv.

Choć wyjazd 220km x2 trochę przeraża :)  plus  potrzebna jakaś nagrzewnica chyba, żeby do odkleić, a potem znów przykleić. Pewnie łatwo zepsuć ten proces i spowodować skraplanie lamp od wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elf dziwne...ale nic nie mam na skrzynce. Na marginesie, z braku awarii zajmowałem się w swoim megane nagłośnieniem, wyglądem lamp, a dziś:

Trzeba sprawdzać czasem podłączenia wężyków paliwowych bo jak się wypnie to masakra. Auto dziś mi stanęło na ruchliwej dwupasmówce we Wrocławiu. Nie daje się uruchomić i sam w nocy przy autach jadących po 80km/h spychałem go na pobocze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!
Trochę się porobiło u mnie.

Kupiłem używaną orginalną lampę na allegro, 500zł stan idealny... Przyszedł taki szit że masakra...

Teraz kupiłem zamiennik za 500zł z DEPO, i jako tako jestem na razie zadowolony bo była pilna sytuacja. Refraktor z daleka przepiękny , z bliska można zobaczyć ostre krawędzie na obrzeżach ale ok.  Światło mocniejsze lecz z dużymi deformacjami. Najbardziej nie rozumiem świateł drogowych, lampy były ustawiane na przeglądzie i światła długie świecą w niebo. Wcześniej miałem AUDI z lampami TYC i ta sama sytuacja, nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ty potrzebujesz z tej lampy? Bo mi dziś przyszła lewa lampa z której potrzebuję wyjąć regulację i oprawkę świateł dziennych. Zapłaciłem 140zł razem z przesyłką, ale lampa jest dosłownie nowa, niestety po lekkim wypadku i ma urwane uchwyty. Ja o tym wiedziałem, ale na uchwytach mi nie zależało. Jak potrzebujesz szkła lub odbłyśników to Ci oddam resztę darmo. Pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Z powodu słabej jakości zamienników i braku ofert samych kloszy do przedlifta MIII ostatecznie zrobiłem obejście serwisowo estetyczne w przypadku fatalnie wyglądającej, spękanej spłowiałej góry lampy fabrycznej... Nawet nie wygląda to aż tak tragicznie a świeci jednak dużo lepiej niż zamiennik (sprawdziłem w innym MIII, tragedia)

 

WhatsApp Image 2022-05-05 at 16.03.10.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!