Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Czujnik kąta skrętu kierownicy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Temat dotyczy megane 4 wersja z 2016 silnik 1,6  benzyna. Mam problem z czujnikiem startu pod górę. Zapala sie regularnie przede wszystkim na mocnych nierównościach i wybojach. Wymieniony akumulator, alternator, pasek filtry itp. 

Niestety nie pomogło to na długo. po około 2 tygodniach znów sie zapalił i tak jak za każdym razem komunikat auto traci moc jakby nie dostawał prądu. po ponownym włączeniu znow bez problemu jedzie i brak komunikatu. Po podłączeniu komputera nie ma żadnych błędów. Mam też wrazenie ze kluczyk dośc luźno "lezy" w stacyjce tak jakby przy nierownosciach jakby delikatnie sie przesówał. Czy macie może jakis pomysł co może byc przyczyną???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, wszystko inne dziala prawidłowo. Wymienilem aku, alternator, regulator i ine podstawowe elementy mechaniczne do jazdy ( klocki itp ale to nie ma wpływu ). Po 3 tygodniach i 2 długich trasach po 500km wczoraj znow sie zapalil na podbicu ( progu przy zmianie nawierzchni ) i na studzience mocno opuszczonej. Nie mam juz pomysłu co moze mieć wpływ na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zamknac temat i podac rozwiązanie. Pomijajac aku i alternator ktore tez były do wymiany okazało się ze przy wymianie opon nie zostały ponoc coś nie zagrało i wygało  sparowane/przyuczone czujniki skrętu kierownicy ( oficjalna diagnoza ASO ) temat w 10 min załatwiony po podlaczemia kompa typowego renault.

 

mam nadzieje ze komus sie przyda w przyszłości. Pozdo

 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6 :!: - Prezes

  • Zwycięzca 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • aniewa zmienił(a) tytuł na Czujnik kąta skrętu kierownicy.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!