Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

te kilka dni to raczej do laguny bym przykleił, u mnie choćby auto stało kilka tygodni to zawsze HF działa na czujnikach, czasami jak silnie popsikam myjką na myjni bezdotykowej to potrafi klamka kierowcy nie wykrywać ręki, ale to raptem 2 godz, jak obcieknie to działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie działa Ci to poprawnie. Po 72h od ostatniego zamknięcia system hands free aktywuje się tylko po pociągnięciu za klamkę.

Nie powinno to działać na sam czujnik z uwagi na oszczędność prądu. Wszystkie serwisówki i manuale o tym piszą, więc albo sprawdź jeszcze raz, albo nie wprowadzaj ludzi w błąd, że tak powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy czujniki z MIII będą pasować? Jak najprościej zdjąć tapicerkę z tyłu, aby wymienić te czujniki? Najpierw jednak chcę zobaczyć, czy diody nie zaśniedziały. Jak zdjąć ten plastik (osłonkę) żeby nic nie złamać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Postanowiłem zabrać się za tą klamkę nieszczęsna - wersja testowo / druciarska.

Patent kolegi gojgiena wydaje się działać :)

Co prawda na razie wyciąłem niezbyt piękny kawałek puszeczki i przymocowałem tylko taśmą - póki co za każdym razem HF działa.

Będę miał więcej czasu to zrobię to "po bożemu". gojgien - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam sprawę czy ma ktoś może informacje na temat hands free? Chciałbym się dowiedzieć na jakich częstotliwościach działa ten system. Jaka jest różnica w kartach tzn co jest dodatkowo np: dolutowane (jakieś dodatkowe odbiorniki,przełączniki,kondensatory?) do standardowej karty by działała z tym systemem. Albo schemat karty z HF. Nie jestem elektrykiem wiec nie wiem co tam jest w środku. Mam kogoś kto może by zrobił taka kartę bo jak wiadomo sama karta "czysta" jest droga;/

I drugie pytanie czy używana kartę HF można wyczyścić by zaprogramować do innego pojazdu?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez morsik2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy używana kartę HF można wyczyścić by zaprogramować do innego pojazdu?

Nie

Mam kogoś kto może by zrobił taka kartę

Co kryjesz pod zrobił ? Wyprodukował ?

 

Karty z HF i bez HF są całkiem inne.

Zdecydowanie inne

Jeżeli nic się nie zmieniło, to karty z HF nie da się przypisać do innego samochodu.

Prawdę godosz

Procedura dopisania jest taka sama dla obu jednak zasada działania z goła inna. Można natomiast do auta z HF dopisać kartę bez HF. Poczytaj http://autousterka.waw.pl/karta-renault-pytania-i-odpowiedzi/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z systemem Hands Free. Otóż od pewnego czasu nie działają przyciski przy klamkach (objaw pojawił się po odłączeniu akumulatora na kilka godzin)- zamek nie zamyka się, jak również nie domykają się szyby po dwukrotnym przyciśnięciu. Z karty zamyka się bez problemu. Czy możliwe, że po prostu system się zresetował? Zdekodował?

Proszę o radę i pomoc :)

ps. nie wiem czy już był taki temat- jeśli tak, to proszę o link do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy już był taki temat- jeśli tak, to proszę o link do tematu.

Jesteś w tym temacie. Wystarczy zapoznać się z tym co już tu napisano.

Też jesteśmy leniwi i nie chce się nam szukać odpowiednich postów, tak jak Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!