Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wystarczy mikrowłączniki. Za czarnym przezroczystym plastikiem jest czujnik optyczny do otwierania samochodu jak włożysz rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych dwóch nóżek które są bliżej siebie (z krótszego boku prostokąta).

Dodano:

Aha, możesz też po przekątnej. Ogólnie to po dwie sztuki, po dłuższym boku są razem połączone - "są tą samą nóżką"

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tryb hands free powinien ryglować drzwi od środka po zamknięciu bagażnika jeśli wcześniej wrzuciłem tam torbę z kartą? 

 

Wczoraj spotkała mnie taka niemiła niespodzianka pod sklepem i trochę mnie to zdziwiło. W instrukcji nic o tym nie ma. Wejść do samochodu już się nie dało. Lusterka się nie złożyły, ale wszystkie klamki były zablokowane, a bagażnika machaniem pod zderzakiem też się nie dało otworzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód nie powinien się zamknąć gdy karta znajduje się w samochodzie, obojętnie w którym to miejscu. Prawidłowo zamyka po oddaleniu się na około metr od samochodu, przynajmniej u mnie tak jest i znajomych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi musiały być zamknięte z zewnątrz przy pilocie na zewnątrz i otwarty bagażnik a potem jak pilot wylądował w bagażniku i bagażnik został zamknięty - to tylko w tym przypadku pilot jest w środku i nie można otworzyć drzwi. Pozostaje drugim pilotem otworzyć drzwi. O ile jest.

- do mireczek01: - Jestem przyzwyczajony do pisania bez dużych liter na innych portalach. Tyle i nawet nie zwróciłem na to uwagi.

lapka2.gif

 

Regulamin pkt. 5.7 Zdanie zaczynamy wielką literą!!

mireczek01

Edytowane przez wopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 31.07.2017 o 08:15, blake napisał:

Samochód nie powinien się zamknąć gdy karta znajduje się w samochodzie, obojętnie w którym to miejscu. Prawidłowo zamyka po oddaleniu się na około metr od samochodu, przynajmniej u mnie tak jest i znajomych. 

 

Tak w Megane II / Scenic II nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Mam problem z hf, mianowicie, po zamknięciu auta, czy to kartą, czy przyciskiem zamki się same otwierają po paru sekundach. Mikrostyki wymienione wszędzie i działają, czyli anteny chyba też są ok? Natomiast otwierają się tylko sporadycznie od strony kierowcy i to za pociągnięcie podwójne klamki. Jeszcze mi zostało założyć jakieś lusterka w klamkach i moje pytanie,  jakieś jeszcze pomysły czemu tak się dzieje? Czy padnięte fotokomórki? Z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od pogody, u mnie raz wgl nie otwierało a na następny dzień potrafiło normalnie, a czasem musiałem palcami poruszać. Kupiłem nowa zaślepke ta za klamkę i czujnik od tego czasu wszystko gra. Stara zaślepka już wgl nie miała nawet uszczelki do okoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Nie chcę zakładać nowego tematu.

Jestem szczęśliwym, nowym właścicielem megane 2 3d.

Do wczoraj normalnie HF działał, teraz już nie. Mam na myśli, że nie muszę wkładać karty do czytnika by odpalić auto, normalnie ją ropoznaje u mnie w kieszeni. Podobnie podchodząc do zamkniętego auta otwierając klamkę auto się otworzy.

ALE problem polega na tym, że wysiadając z auta i chcąc zamknąć je przyciskiem w klamce od strony kierowcy, przycisk nie reaguje i nie zamyka auta. Od strony pasażera wszystko działa.

Pomysły?

Wstępnie czytałem, auto nie było myte i w sumie na dużą wilgoć nie było narażone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!