Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak: wczoraj przeprogramowałem komputer wtrysku :-D i założyłem uszczelki ograniczników drzwi tylnych (zdjęcia na dowód), a dzisiaj umyłem auto i odkurzyłem. Niedomyłem trochę progów, ale cóż - taki jestem :-)

20180508_155930.thumb.jpg.5163959ad9c8a64d11c80987ff14dc3d.jpg20180508_155945.thumb.jpg.eb44fbecc77c39956fd732c5693ea7ec.jpg

PS: uszczelki są od Scenica III; pasują jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś zostały zmienione odboje / osłony przeciwkurzowe przednich amortyzatorów i ustawiono zbieżność.

Z myciem czekam, aż prognoza nie będzie zapowiadała burz choć od dwóch dni zapowiadają i ani kropla nie spadła, a tak brudnej Renaty jeszcze nie widziałem (cmentarz owadów z przodu, plamy na błotniku i masce po brudnej wodzie jaką ochlapało mnie jakieś auto które wjechało w dziurę z wodą gdy moje auto było zaparkowane w słońcu, kurz, pyłki sosny i felgi uwalone pyłem z klocków).

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzenie auta na stacji przed przeglądem który się zbliża i wszystko w porządku oprócz końcówki i osłony . Od razu zrobione wczoraj czyli , wymienione końcówki drążków lewa/prawa , osłona przegubu , zbieżność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grandziol umyty, odkurzony, natarty woskiem i wypolerowany. Schowany do garażu, poczeka do wtorku :-D

Berlingo umyte i odkurzone, sprawdzone płyny organiczne oraz ciśnienie w bucikach :-D

Burgman umyty, nawoskowany, wypolerowany, przygotowany do jutrzejszej wycieczki :-D

Teraz czas na browarka <piwko>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji pięknej pogody postanowiłem wyczyścić przepustnicę :-) może nie było spektakularnych wahań obrotów ale wyczyściłem , efektem jest że to że dosyć powoli schodzi do 750 obrotów , jak dodam gazu na postoju to czasem zatrzyma się na 1000-1200 i nawet potrafi samo wzrosnąć o kolejnych kilka stów po czym powoli wraca do 750 ... przejadę w tygodniu i przegonię może coś pomoże :-)

czyszczonko 1.jpg  czyszczonko 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!