Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?


tomek42007

Rekomendowane odpowiedzi

A ja - choć to może odwrotnie >>autko zrobiło coś dla mnie<< - przekroczyłem dzisiaj 50 000 km :-D

20180527_134707.thumb.jpg.ac4a56ee5859036e340445000be3b561.jpg20180527_134816.thumb.jpg.46bf312290de5ec823ccd0a627edba2c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, bo jest rano :) ale w sobotę: Megane III :arrow: dezynfekcja + serwis układu klimatyzacji + wymiana filtra kabinowego. A dziś, mimo że jest rano :) umówiłem Megane II na serwis olejowo-filtrowy, ale to na czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka,

auto świeżo po zakupie to i robić się chce.

Wymienione filtry na OE i olej ELF SXR 900 ze sklepu Wajbex (nawet filtr benzyny kupiłem, a tego ustrojstwa ni ma :mrgreen: , chyba że jest a mnie meches kręci - jak go nie ma to mogę oddać za free komuś kto ma :) ).

Naściemniane na szybach (folia RRCustoms 80%).

Odkurzone, wyszczotkowane i wyprane wnętrze w Tenzi, następnie Shiny garage do plastików.

Wypędzelkowane pod maską.

Założone nowe klocki tył i nowy komplet Nexen N'blue 4 seasons.

Żarówki do podświetlenia tylnej tablicy rejestracyjnej.

No i bym zapomniał, czy trza czy nie - ozonowanie wnętrza + dezynfekcja klimy pianką.

 

W planie:

Został rozrząd do zmiany oraz coś delikatnie puka z PP na małych nierównościach.

Jak to ogarnę zostanie glinka + SRP Autoglym.

 

Pozdrawlajajem

A wczora z wieczora wymienione zostały łączniki stabilizatora.

Jakieś  sisiac  :mrgreen:

Edytowane przez Jarek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleciłem i zostawiłem auto - Megane II - w Norauto na przegląd (szeroki zakres) + wymiany eksploatacyjne (filtry: oleju, powietrza, kabinowy; olej), a przy okazji wyszła wymiana płynu hamulcowego i - co mnie w tym aucie nie dziwi - wymiana końcówki drążka (+ geometria). Dałem swoje części (bez końcówki i płynu ham.), 1 litr oleju i wyszło ca. 795,00 PLN. Przy okazji przeglądnęli mi samochód i mam informację odnośnie klimatyzacji - brakuje 100 g czynnika, więc do zrobienia pewnie za jakiś czas.

 

Samochód w zeszłym roku przeszedł w użytkowanie żony i jako nie-główne auto w rodzinie robi niewielkie przebiegi roczne, więc mam nadzieję, że wiele nie trzeba będzie w nim naprawiać. I tak mam diesla z 2008 roku ze 138 500 km przebiegu :D I żyję z tym :)

Edytowane przez konwil
Poprawa logiki wypowiedzi w drugim akapicie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@pbet, a ten drugi, gorszy samochód? (pewnie pokazujesz na forum Aurisa :D ). Po oczach walą te białe paski w lampach - z tej odległości wyglądają na czyste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji drobnych napraw lakierniczych tylny zderzak dostał kolor. Megi zdecydowanie lepiej się prezentuje.

IMG_20180703_154407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają normalnie, czarne wyglądałyby nie fajnie.

Edytowane przez babus
ortografia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!