Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dolegliwosci. niedorobki w nowym modelu


Rekomendowane odpowiedzi

A ja chyba sie pozbylem stukania,

umowielm sie na wizyte w serwisie...

przy odbiorze zostalem poinformowany,

ze wyregulowano prowadnice zamka od klapy czy jakos tak...

prosciej... po prostu dociagneli klape tak ze bardziej przylega...

i chyba pomoglo bo narazie nic nie postukuje.

 

Przy okazji zrobili update softu kompa.. co sie zmienilo ?

- nie mam zielonego pojecia... ale jest nowsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi cos w zawieszeniu zaczelo zgrzypiec <ok>

dokladnie z prawej strony o tylko przy kreceniu kierownica, obojetnie czy jade czy stoje. Wiadomo na postoju bardziej sie kreci kolkiem stad tez wtedy jest to bardziej slyszalne.

Za niedlugo beda mi montowac Audio connection boxa to mi sie tym zajma :mrgreen:

Bede informowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile cię ACB kosztował

To jest dluzsza historia <ok>

W momencie zamawiania samochodu (koniec stycznia b.r.) w konfiguratorze nie bylo opcji radia z ACB lecz tylko z bluetooth, natomiast katalog wykluczal radio z bluetoothem bez tego ACB i znajomy sprzedawca potwierdzil ze ACB bedzie (dodam ze do seryjnego radia doplacilem tylko 500zl). Przypuszczalem ze moga byc z tym problemy i autko przyszlo bez ACB, pozniej wogole nie bylo dostepnej tej czesci i nie bylo mozliwosci domowienia ACB az wkoncu jakis tydzien temu znajomy sprzedawca zadzwonil i powiedzial ze wkoncu ACB jest dostepny do mojego radia :mrgreen: jak wroci z urlopu to umawiam sie z nim na jego montaz.

Oczywiscie wszystko nieodplatnie :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak dorzuce 3 grosze.

1. Trzeszczy boczek drzwi pasazera.

2. Przy kreceniu kierownica slychac dzwieki z kolumn macphersona. To samo bylo w lagunie , ale sie ulozylo.

3 i najbardziej wkurzajace...czujniki parkowania przednie. Piszcza bez powodu, ale to tez mialem w nowej lagunie i tez sie uspokoilo. hmm

jednym slowem, gdzies france oszczedzily po 2 eurocenty.

Pozatym, autko jest niesamowite. Za kazdym razem jak nim jade jestem pod wrazeniem komfortu i pracy prostego przeca jak cep zawieszenia.

Pzdr

Luca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slychac dzwieki z kolumn macpherson

Jest na to jakas rada ? mozliwe ze mam to samo bo zaczelo mi cos zgrzytac przy kreceniu kierownica i zamierzam sie z tym zglosic do ASO.

Pewnie bede musial ich naprowadzic takze prosze o rade <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[3 i najbardziej wkurzajace...czujniki parkowania przednie. Piszcza bez powodu, ale to tez mialem w nowej lagunie i tez sie uspokoilo. hmm

 

 

U mnie też piszczały przednie sprawdz mocowanie tablicy rejestracyjnej, w moim przypadku ramka zasłaniała jeden z czujników i dlatego wariowały, teraz działaja idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. kolumny-> doskonale wiedzą co i jak. Ja na razie olewam, zrobie pod koniec gwarancji.

Ad. czujniki-> tablica to byla pierwsza rzecz, niestety nie pomoglo. Cos jest nie tak "glebiej", ale tego nie odpuszcze, bo po to sa czujniki, zeby z nich korzystac.

Pozaty, stuknelo megi 7 tkm. Srednie zuzycie paliwa, za odcinku 2,5 tkm wynosi 7,8 litra/100 km. Sporo tras, i troche miasta. Imho zupelnie przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No niestety jak życie wiele razy pokazuje ze skrzypieniem poradziłem sobie sam :-P mianowicie tapicerka drzwi (we wszystkich) przylega bezpośrednio rantem do blachy oczywiście nierównomiernie na całej powierzchni i przy ruszaniu oraz na nierównościach czyli bujanie się samochodu wydawało takie dźwięki jakby miał się zaraz rozsypać samochód :evil: bardzo mnie to wkurzało oczywiście ASO nic nie poradziło :-( najpierw myślałem że to szyba w uszczelkach ale okazało się że nie i pomogło przesmarowanie zwykłym towotem tego rantu tapicerki nie widać tego, a dało super efekt i nareszcie mam ciszę wow!!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!