Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dolegliwosci. niedorobki w nowym modelu


Rekomendowane odpowiedzi

Juz wymienilem... trza reflektor caly odkrecic... wtedy ladnie sie wysuwa (jakby na jakis prowadnicach) i jest niezly dostep.

Generalnie poszlo gladko... ale tez sie zastanawiam czy nie za szybko jak na zarowke

chyba zaczynacie się mijać z tematem

chyba nie zaczynamy bo z punktu widzenia uzytkownika to troche za szybko... i poniekad jest to jakis feler...

z drugiej strony jak caly rok sie jezdzi na swiatlach... w normalnych warunkach taka zarowka ze 2 lata by poswiecila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wymienilem... trza reflektor caly odkrecic... wtedy ladnie sie wysuwa (jakby na jakis prowadnicach) i jest niezly dostep.

Generalnie poszlo gladko... ale tez sie zastanawiam czy nie za szybko jak na zarowke

 

Jeżeli to faktycznie spowodowane było takim a nie innym czasem życia żarówki to za chwile spali ci się druga. Trzeba było wymienić od razu dwie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenta auta czy żarówki
producenta zarowki :mrgreen:

W zasadzie to nie ja montowalem te zarowki, wiec albo cos spierniczyli podczas montazu, np zabrudzili albo wada zarowki...

Dobra mniejsza z tym, wymienilem na nowe, blue vision philipsa, swieca elegancko, lepiej niz oryginalne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zgłoszone w serwisie:

- opadający zagłówek

- nie dający się wyjąć zagłówek

- błędnie wskazujący wskaźnik paliwa (bardzo zapobiegliwy jest)

- odklejający się podzderzak

- źle wpasowane wewnętrzne nadkole w lewym tylnym kole

 

Do zgłoszenia w przyszłym tygodniu (z różnych powodów):

- odbarwienie lakieru na dachu

 

Pochwalę się skutkami interwencji jak odbiorę auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- błędnie wskazujący wskaźnik paliwa (bardzo zapobiegliwy jest)

Co do tego to tez mi sie wydaje ze tak jest...

Niby zbiornik ma 60l, ale jakos nie widac tego na tankowaniu...

jakis czas temu jezdzilem bez tankowania nawet jak zgasly wszystkie kreski, przejechalem jeszcze tak jakies 50-60km, zajechalem na stacje a tam o dziwo weszlo 54l i ani grama wiecej.

Juz wysuwalem "pistolet" dystrybutora tak zeby jeszcze cos dolac i nie dalo rady...

Ciekawe... wychodzi na to ze pozostalo tam ponad 6l jeszcze... co powinno wystarczyc w miescie na jakies 60-70km.

Troche to irytuje.

 

Zatem daj znac czy cos z tym zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w miarę wierzę z 60l w zbiorniku. Też raz przetrzymałem go kilkadziesiąt kilometrów (wytrzymałbym jeszcze kilkanaście ale małżonka co chwilę wpadała w panikę, że zaraz się podróż zakończy, a wysadzić nie wypadało) i wlałem 58 litrów to tzw. pierwszego odbicia (zawsze tankuję w ten sam sposób, żeby mieć jak najlepszy punkt odniesienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to irytuje.

A może tak ma być i to nie jest niedoróbka a celowe działanie i trzeba do tego przywyknąć :mrgreen:

Osobiście wolę być wcześniej ostrzegany niżli miałoby mi zostać 5 literków lub nagle zabraknąć a do najbliższej stacji 105 km a rezerwa tylko na 99,999l.

Auta są robione nie tylko na miasta i kraje cywilizowane gdzie CPN-ów dostatek;)

Zwłaszcza na autostradach gdzie czasem trzeb ze 100 km przelecieć bez możliwości zjazdu, zwłaszcza w PL :P

Panowie "blondynki" też mają prawo jeździć autkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym jednak wolał prawdziwą informację o stanie paliwa... Ot, taki kaprys. Teraz jak podaje zakłamaną, to sam ją sobie prostuję na podstawie obserwacji i wyczucia. I, zapewne, za którymś razem nie trafię w obliczeniami... A jechać na stację po 45 litrów (bo wtedy mi się zapala "rezerwa") przy 60-cio litrowym zbiorniku to mi się nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły w miarę zaraz po zapaleniu się rezerwy przy okazji jadę na stację. Więc na samej rezerwie jechałem może z 5 - 10 km. Wchodziło 51 - 52l. Więc rezerwa sieje z reguły panikę, bo przejedziesz jeszcze te 70km z palcem. Ale tak jak wspomniano wcześniej... nie zawsze stacje są tak rozsiane :mrgreen:

Z drugiej strony... co by szkodziło podać orientacyjną ilość paliwa liczbowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!