Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dolegliwosci. niedorobki w nowym modelu


Rekomendowane odpowiedzi

Mi też wymieniali łożyska McPersona jeszcze na gwarancji, to jest mankament wszystkich Megane a i chyba Clio i Thalli też się to przytrafiało... No a co do bezawaryjności to porozmawiajmy o tym po wymianie rozrządu a nie pierwszego oleju ;-) Na mojej Megi mam 120000, koledzy mechanicy twierdzą , że trafił mi się "rodzynek" bo odwiedzam ich tylko na wymiany eksploatacyjne. TWU-TWU nie zapeszam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zlokalizowane to nie tapicerka drzwi :-| tam jest cisza :-| odzywa się ten plastik przy fotelu tutaj przy rączce od regulacji :evil: ale to mam na własne życzenie ponieważ zakładali mi pokrowce koszulki na przednie siedzenia i zapewne jakoś to poruszyli i przy niskich temperaturach (a ostatnio było na minusie) się odzywa :evil: ale nic i z tym sobie poradzimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy beznadziejnie słabiutki lakier to norma dzisiejszych czasów czy raczej renault?

próba usuwania rys na mojej granatowej megi kończy się zmatowieniem całej polerowanej okolicy. używam stosowanej wcześniej pasty do polerowania i ani na fiacie z 1999r a ni na lagunie z 2000 roku nie powodowała takiego efektu jak na nowej megance.

pewnie woskiem koloryzującym to się doprowadzi do kultury ale aż boje się pojechać na automatyczna myjnie bo spodziewam się porysowanego całego lakieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy beznadziejnie słabiutki lakier to norma dzisiejszych czasów czy raczej renault?
Ekologia kolego...teraz wszystkie firmy lakieruja wodnymi lakierami.Skończyły sie czasy twardych lakierów na bazie ołowiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to dobre pytanie. teoretycznie jest to "materiał eksploatacyjny" jak olej. Z drugiej strony jak kupisz dowolny produkt w sklepie (na przykład żarówkę w sklepie z częściami) jako osoba fizyczna, to masz tzw. rękojmię sprzedawcy. Przez rok, o ile pamiętam. Jeżeli kupisz "na firmę" to masz taką gwarancję jakiej udziela sprzedawca/producent.

P.S.

Kiedyś kupowałem żarówki energooszczędne do domu, w jakiejś Castoramie. Po pół roku jedna się przepaliła i bez problemu wymieniono mi ją w tymże sklepie na nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!