Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tak nie ma, ale biorąc pod uwage, że te szyby czasami pękają, to mając takie objawy powinieneś jak najszybciej udać się się nią do auto-szklarza, żeby coś z tym zrobić. W innym wypadku zapewne w końcu pęknie na jakichś wertepach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze takie fajne auto a ma takie mankamenty.... Okej to ja się udam i się dowiem co i jak i jaki koszt. 

Bo ja mam z 2008roku Megane czyli początek produkcji. A później w czasie produkcji Megane był usunięty problem pękających szyb ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Lukrasi powodów może być wiele. Pytanie też na jaką skalę masz te szyby zamarznięte od środka.

Jak masz tłuste szyby to tak będzie, jak masz wilgoć w aucie to też, a potencjalnych miejsc przenikania wilgoci do auta jest sporo (podszybie, 3-ci stop, okolice klapy), a nawet jak wejdziesz do auta ze śniegiem na butach lub w mokrej kurtce, nagrzejesz i nie przewietrzysz przed zamknięciem auta. Do tego filtr kabinowy, warto zastanowić się kiedy był wymieniany i kiedy dezynfekowany był układ wentylacji.

Są podobne tematy, poszukaj, poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 11.03.2017 o 15:49, ArtiG napisał:

Witam, u mnie skrzypi z kolei w desce rozdzielczej pod szybą od strony pasażera (zaznaczyłem na zdjęciu). W zasadzie to nie skrzypi tylko coś tam jakby lekko drży, jakiś luźny element, jakaś spinka może lub coś podobnego. Jest to bardzo denerwujące, nie słychać tego w zasadzie tylko podczas jazdy po idealnie równej drodze, czasami nawet na postoju słychać drżenie (jakiego plastiku prawdopodobnie). Dociskanie deski nie usuwa problemu, wyciągnąłem schowek pasażera aby dostać się od spodu ale nie znalazłem nic luźnego co mogłoby powodować takie dźwięki, na moje oko wszystko jest dobrze spasowane, bardzo możliwe, że nie dotarłem do miejsca wydobywania się dźwięków ale bez rozkręcania całej deski więcej już chyba nie dam rady zrobić. Macie może jakieś rady, może ktoś zmagał się z podobnym problemem?

post-92789-0-48816500-1489243030_thumb.jpg

 

Dokładnie w tym miejscu w podszybiu jest syrena alarmu bądź syrena klaksonu i to ona drży doprowadzając do szału, odkręcić podłożyć jakieś gąbki i u mnie pomogło nawet bez demontażu wycieraczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 22.10.2019 o 16:00, kael napisał:

Chodzi Ci o hałas wydobywający się z wnętrza słupka czy z uszczelek na drzwiach? 

Uszczelki opanowane. słupek rozebrany- poprawione mocowanie pasa ( podgięcie blachy) . Niestety dalej strzela ewidentnie blacha- zgrzewy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!