Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

czekałem z 10 min i nie poprasił o kod

nie reaguje na nic, wyświetlacz świeci wyświetla cały czs to samo - brak możliwości zmiany godziny itd...

woytus nie mam innego radia na podmiankę

cinas_ clipa też nie mam :rolleyes:

 

Dodano: 24 sty 2015 - 22:08

A na allegro na zdjęciach widzę, że producentem jest radia jest bosch na moim jest napisane blaupunkt to nie tu problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy fakty bo odpowiadasz wybiórczo

Masz radio z BT i Bez BT

Radio bez BT wświetlacz z napisem Renault , po właczeniu radia nic się nie zmienia ?

Radio z BT wświetlacz z napisem Renault , po właczeniu radia nic się nie zmienia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 tak mam dwa radia z BT i bez BT

2. mam dwa wyświetlacze A2 i A3 mozaikowy

 

Niezależnie od radia na wyświetlaczu który kupiłem A3 wyświetla się ten sam napis renault ale radio bez BT gra.

Jedynie poprawnie działanie jest na radiu bez bt i wyświetlaczu A2 czyli tym zestawem który mam oryginalnie od nowości.

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok , uszkodzone radio

Radio bez BT nie wyświetli informacji na wyświetlaczu A3 - ale będzie grało

Radio z BT nie wyświetli informacji na wyświetlaczu A2 - ale będzie grało

Jak mamy uszkodony wyświetlacz lub puszkę BIC ( biała puszka ) nie włączymy radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cinas_ jesteś wielki dzięki :applause:

 

Dodano: 26 sty 2015 - 11:12

Panowie czy wymiana samego radia i wyświetlacza nawigacyjnego odpali na obecnej fabrycznej instalacji elektrycznej i kostkach?

Chodzi mi tylko o możliwość wyświetlenia na ekranie infomacji z głosnomówiącego i radia, doposażam samochód w zestaw głosnomówiący ale nie zamierzam zakladac narazie nawigacji potrzebuje wymienić radio na BT i wyświetlacz. Jednak wpadłem na pomysł żeby odrazu zamiast wyświetlacza mozaikowego A3 zakupić wyświetlacz nawigacji żeby w przyszłości w razie chęci dołożenia nawigacji już mieć to za sobą.

 

Więc pytanie jak powyżej czy wymiana wyświetlacza na taki jak przy nawigacji i radia z BT będzie poprawnie wyświetlała inforacje radiowe i zestawu głosnmówiącego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna puszka bic lub pozostawić jaki kolwiek wyświetlacz i dołożyć wtyczke z 5 kabelkami do nawi

Wysietlać będzie się wszystko z radia , jak już tak daleko to może dokupić antenę GPS ( 50 zł ) i dołożyć parę kabelków i masz nawigację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!