Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

:D

 

Dodano: 24 wrz 2015 - 13:21

Sam opanujesz :D

Zawsze można nawi w rozpędzie dołożyć

Wyświetlacz nawi to z 100 - 150 zł , antena GPS 50 zł , daszek z 50 zł , wtedy stary wyświetlacz jako puszka bic co by nie kupować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ale chcesz uzyskać USB to masz 2 opcje

Kupić radio z BT bez usb i dołożyć cbox aby mieć USB

Kupić radio z nowszego modelu z BT i USB ale wtedy instalacja w samochodzie do przeróbki inne złącza w radiu

 

Tematy opisywane na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy mi z BT jeśli ma strumieniowe przesyłanie muzyki, a ma? (słuchanie muzyki z komórki bezpośrednio poprzez radyjko), mam podłączony zestaw NOKII, ale nie obsługuje nic poza rozmowami...

wydać na lepszy zestaw? czy lepiej wymienić radyjko?

podpowiedzcie, zapracowany jestem i muszę sobie ułatwić długie przebywanie w aucie... no na rewolucje to chyba czasu braknie, chociaż widziałem, że na allegro to całe zestawy z bebechami sprzedają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w okolicach Wa-wy jest ktoś skłonny zrobić to? no tak do 100km... mogę kupić nawet z bebechami Navi, jeśli się da zamontować i skonfigurować to i by wszystko działało jak należy, łącznie z pilotem przy kierownicy...

mój mail [email protected] jakby co to dajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest troszkę ofert sprzedaży wszystkiego w komplecie po szrotach, podpowiedzcie co za ile warto kupić, by nie przepłacić ;)

ile za blaupunkta z BT w komplecie ze wszystkim, a ile dać za komplet z Navi? w obu przypadkach piszę tu o kompletach z wiązkami, mikrofonem, anteną gps z od navi słowem wszystko co trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Panowie mam kueszczyn : Mam przedlifta (2011) z takim zestawem : Płaskie radio (bez gałek bez BT) + navi

Jak każdy biedak marzę o USB :) a w przyszłości o BT.

Uio mieszka tuż obok mnie, więc aktywację jakoś ogarnę. Chcę się tylko upewnić zanim coś kupię. Mianowicie:

 

Wariant A:

Kupuje radio z 2 pokrętłami i BT z przedlifotwej MIII.

 

Do tego kupuję c-boxa + wiązkę c-boxa(oraz ewentualnie wiązkę z mikrofonem do BT) i można działać.

 

Wariant B:

Kupuję poliftowe radio z wbudowanym USB w panel razem z wtyczkami i kawałkiem wiązki za radiem (+ ewentualne wiązki do mikrofonu również z polifta)

Z góry dziękuję za pomoc/wyprostowanie światopoglądu w wyższej kwestii.

 

Regulamin forum jasno określa zasady dodawania zdjęć :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!