Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Obie wersję zadziałają

Będziesz miał do przekodowania nawigację w każdym przypadku bo nie będzie nic się wyświetlało z radia

Jak dostaniesz radio i kawałek instalacji po liftowej to masz wszystko w jednym , trochę przeróbki instalacji i działa

Radio przed liftowe to nie ma przeróbki instalacji ale dokładka cbox`a

 

PS.

Instalację, cboxa i gniazdo USB będę miał za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krótkie pytanie, bo temat był poruszanym ale nie padła jednoznaczna odpowiedź. Wyświetlacz do navi zawsze zadziała z radiem z BT? Nawet jeżeli fabrycznie był pożeniony z płaskim radiem bez bt?

Edytowane przez _Lewel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki cinas_!

Z ciekawostek u mnie wiązka do mikrofonu wychodzi z radia (biała wtyczka) i nie trafia już do słupka. Co się chyba rzadko zdarza.

Pociągnąłem więc kable od radia do samego mikrofonu. Jutro podpinam i spróbujemy ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w megane III kombi z panoramicznym otwieranym dachem kostka z mikrofonem szła prawym słupkiem.

W megance III z panoramą nieotwieraną szła już lewym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam panowie i panie

 

Mam problem, otóż po przeczytaniu wątku zechciałem radio z BT, na usb i navi mi nie zależy. Zakupiłem wyświetlacz, pilot, i radio (jeszcze mikrofon został) lecz pojawił się problem.

nie wiem ale może mi umknął fakt ustawienia godziny, wiem że są radio z BT które nie obsługują navi i godzinę można ustawić, lecz co w przypadku zakupu radio z BT które obsługują navi, i nie ma możliwość ustawienia zegarka (pobiera czas z GPS), Czy można w takim radio które obsługuje navi ustawić godzinę clipem, tak że przy braku zasilania (różne rzeczy się dzieją np. wymiana aku, korekta czas letni,zimonwy) żeby można było znów ustawić godzinę bez clipa. Mam problem z zakupem radia z bt które nie obsługuje navi.

Cinas czy w razie "W" można podjechać do ciebie i to ustawić? Clipa nie posiadam, a do ciebie mam 1,5 h jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję tobie cinas za chęci i pomoc, jak kolega nie załatwi mi do wtorku radia (się zaoferował) to skorzystam z oferty i zrobię sobie wycieczkę, jak wspominałem dla mnie to 1,5 godzinki spokojnej jazdy, a że jeździć lubię to będzie przyjemność, oczywiście w dogodnym dla ciebie terminie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!