Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Komputer


Rekomendowane odpowiedzi

sam dasz radę,wystarczy obudowę pod kierownicą zdjąć-3 torxy od spodu,górna obudowa jest mocowana,na 2 zaczepach-2 torxy,a manetka przykręcona na 2 wkręty,wystarczy je wykręcić ,odpiąć wtyczkę od manetki i manetkę wysunąć w bok :) ja bym obejrzał tą manetkę,może odlutował się jeden kabelek ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobny problem. Z dnia na dzień komputer przestał się przełączać po spalaniu i tych innych opcjach.

Poczytałem ten wątek. U mnie winą niedziałającego przycisku był również urwany kabelek (brązowy). Przylutowałem i śmiga jak należy. Może komuś przydadzą się te fotki:

c6a8fd829258c560.jpg

Drugie zdjęcia jest wykonane jest z góry.

14df25067cecc20e.jpg

Dziękuję Wam za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

meganecoupe02, taaa robie to przed każdym odpaleniem auta a zawsze pokonuję trasę około 19km... przez jakiś czas pokazuje mi zera, a potem po 16km mrugają poziome kreski przy spalaniu... I nie pokazuje mi na początku nawet oil ok tylko odrazu przebieg :-/ użeram sie z tym od marca :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem. Dowiedz się, z którego pinu komputera pod maską idzie informacja o spalaniu, z tego pinu pociągnij kabel bezpośrednio do licznika, reset kompa i w drogę. Po 400m powinieneś zobaczyć wskazania spalania. Po 16km znikają Ci zera, bo nawet w opisie błędu jest napisane: błąd przepływu paliwa od 16km, czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy jak w swojej meganie II 2006r 1.9 mam załączyć test? Próbuję z kartą i nie mogę załączyć tego testu. Komputer pokładowy mam, ponieważ pokazuje mi wszystkie wskazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgrom, trzymaj przycisk na kolbie i włóż kartę do końca - pokaże się test to puść przycisk ;)

 

[ Dodano: 2010-05-19, 12:27 ]

meganecoupe02, ale mówię Ci, że sprawdzałem wszystkie kable między kostką a licznikiem i wszędzie jest przejście :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już czyściłęm wszystko po kolei, nawet pobieliłem styki w liczniku, poprawiałem luty :evil:

ciakawe czy licznik przypadkiem sie nie popsuł :-x bo wymieniałem diody rok temu na zielone, ale od tamtej pory licznika nie rozbierałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sprawdzenie licznika jest jeden sposób - zamiana ze sprawnym :-/ Tylko podejrzewam że nie będzie zbyt wielu chętnych na zamianę licznika w celu sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!