Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i Megane II phII OPONY LETNIE


Hadson

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

http://moto.allegro.pl/lato-pirelli-p6-cin...1417167481.html

 

takie gumki chyba chcę zakupić żonce do jej Megi II na lato

Ale nurtuje mnie pytanie o cenę - nie za tanio? w zakładzie, w którym zwyczajowo zmieniam i przechowuję gumy krzyknęli 340 zł/szt - wiem że pewno mają jakąś szaloną marżę - ale te allegro i tak jakieś podejrzane mi się wydaje - a może przesadzam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miszczu -> szukaj na jakimś sprawdzonym portalu oponiarskim - nie pchaj się w wynalazki. Co do samej opony - jeżdżę na tych kapciach pół roku (dostałem razem z samochodem) i wg mnie mają jedną wadę (przynajmniej dla mnie) - są głośne. Po założeniu najpierw GY 4seasons (wielosezonówki) a później Continentali TS830 mam wrażenie, że zimówki są zdecydowanie cichsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę jaki czas (drugie auto) już na Fuldach Ecocontrol i całkiem przyzwoicie się na nich jeździ. Latem na autostradzie A2 podczas deszczu całkiem sprawnie sobie radziły z odprowadzaniem wody z pod kół przy prędkości 100-110km/h. I są ciche. Ale to jest moje odczucie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zastanów się lepiej na Kleberem Dynaxer HP3 95T. Opona z grupy Michelina 10 lat gwarancji. Zwiększony indeks nośności - na nasze drogi przydatny, symetryczny bieżnik - można opony zamieniać stronami gdyby zaczynały się ząbkować i szumieć. Na wodę fajne :P Poza tym najlepsza cena w stosunku do jakości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przymierzam się do zakupu opon i nawet wybrałem takie coś: 205/55R16 MICHELIN PRIMACY HP 91V. i znalazłem na allegro po 307zł

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? W testach ADAC wypadły nieźle.

pozdrawiam

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Witam poszukuję opon letnich, które wybrać z n/w:

- Continental ContiPremiumContact 2 205/55R16 91V

- Dunlop SP Sport FastResponse 205/55R16 91V

- BRIDGESTONE Turanza ER300 Ecopia 205/55R16 91V

- Firestone Firehawk TZ300 205/55R16 91V

- Uniroyal RainExpert 205/55R16 91V

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRIDGESTONE Turanza ER300 Ecopia 205/55R16 91V

 

Moim zdaniem jedne z najlepszych opon. Conti szybko się zużyje, Dunlop tak samo Firestone to średniak a uniroyal jest bardzo dobry choć jest ryzyko że będzie się ząbkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak pisze kropkaband, BRIDGESTONE to dobry wybór. Kiedyś takie miałem, a teraz jeżdżę na Continentalach. Ja też słyszałem opinię, że Conti szybko się zużyją, ale mam je dopiero miesiąc, więc nie sprawdziłem ;-) Ale według mnie Bridgestone są twardsze i trochę głośniejsze i jednak trochę mniej przyczepne, niż Continental

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpiszę się pod tym, że Continentale się szybko zużywają, przynajmniej ja nie narzekam :-D Jedyne co mnie martwi to to, że sportcontacty 2 kleją się do drogi i spalanie idzie w górę 0,5 litra na dzień dobry :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi to to, że sportcontacty 2 kleją się do drogi i spalanie idzie w górę 0,5 litra na dzień dobry :-D

 

Tego właśnie się obawiałem- też takie chciałem kupić. Kiedyś miałem opony bieżnikowane na sportowej mieszance i auto na autostradzie potrafiło wciągnać 1,5L więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!