Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

i Megane II phII OPONY LETNIE


Hadson

Rekomendowane odpowiedzi

Zostać przy tych 17 i kupić do nich opony, jak tak to jakie? Czy skupić się na miejszych felgach?

Jak "bujasz" się po prościutkich drogach to zostań. Jak po dziurawych a takie prawie w całej PL to zmieniaj na mniejszy.

Opony do 16" są nawet tańsze :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kolega DrNO wstawł screena z instrukcji gdzie pisze na R17 dka F9Q przód ciśnienie 2,5, tył 2,2.

Ciekawe, bo ja w swojej instrukcji (z forum) podane mam 2,5, tył 2,0 :unsure: I tył jest wszędzie na 2,0. Zmieniali w międzyczasie jakieś wytyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Muszę kupić nowe letnie opony 16. Chciałbym prosić o opinię tych, którzy ostatnio opony kupowali co wybrali i jak im się sprawuje. Z góry dziękuję.

PS. Zastanawiam się nad oponami Fuldy EcoControl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze 3 miesiące jeżdżę na BFGoodrich G-Grip 205/55 R16. Dość ciche i dobrze trzymają się drogi - nie zdarzyło mi się jeszcze złapać uślizgu w szybkim zakręcie ani na mokrej nawierzchni. O zużyciu nic nie powiem, bo za krótko używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oponami Fuldy EcoControl.

Osobiście jeżdżę na takich już 2 aucie. I całkiem dobrze się sprawują. Raz reklamowałem 2 sztuki w rozmiarze 155/65/14 bo miały wadę fabryczną (pękały od środka) i dostałem wciągu 2 dni nowe. Po za tym w megance mam rozmiar 195/65/15 i nic się z nimi nie dzieje. I trzymają się jak przyklejone nawet podczas szybkiej jazdy po autostradzie w czasie dużych opadów deszczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o oponach, zgłupiałem i stwierdziłem, że nie ma co za dużo myśleć.

Zamówiłem te Fuldy i mam nadzieję, że będzie wszystko ok :?:

Dzięki wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam poszukuje oponek 205/50/17 czy ktoś może jeździ na takich i może się wypowiedzieć jak się spisują ? lub coś polećcie w rozsądnej cenie. http://allegro.pl/nowe-letnie-205-50r17-barum-bravuris-2-warszawa-i3631788496.html

 

Dodano: 28 paź 2013 - 19:52

http://www.motointegrator.pl/produkty/362657-hankook-ventus-prime-2-k115-20550r17-93w

 

czy ktoś może się wypowiedzieć o tych oponach czy warte są uwagi

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam założone oponki 205/55/16 chciałbym zmienić na 17 calowe (felgi już zakupione :) )tylko zastanawiam się nad rozmiarem 205/50/17 lub 225/45/17 czy duża będzie różnica w spalaniu i dynamice auta między tymi oponami? zmieniam oponki żeby auto zaczęło się pewniej prowadzic w zakrętach żeby był trochę sztywniejsze, a i żeby oko cieszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięcie

Najpierw podaj szerokość felgi a wtedy pomogę dobrać rozmiar opony.

Regulamin pkt. 5.13 – cytowanie

Nie cytujemy postu w całości odpowiadając bezpośrednio pod nim. damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!