Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

podjąłem się doposażeniu swoją megii w nawigację Wraz z usb c-boxem i cała reszta, w sumie wg waszych wskazówek na forum mi się to udało jednakże mam kilka pytań: 
1. W woli ścisłości przy kupnie zestawu facet upierał się ze nawigacja jest bez live jednakże mam z tylu ekranu  4 wejścia od anteny w tym fioletowe czyli to live mam racje? 
2. Po podłączeniu wyskoczył mi błąd: skontroluj poduszki / airbag pasażera wyłączone A zarazem kontrolki od pasów ciagle świecą nawet przy zamkniętym samochodzie.. co to może  być ?

3. Czy miałby ktoś możliwość odczytania kodu do radia byłbym bardzo wdzięczny..  

Numer seryjny 7641104391     815 2711
4. Czy do nawigacji live jeśli nie posiadam oryginalnej karty lepiej kupić w TT czy zwykła z media będzie dobra i ile max GB musi mieć 
5. Czy ma może ktoś na zbyciu kabel łączący c-box z usb chętnie odkupie

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

byłem dziś ogladac ładną megane III 2009 ale ona nie ma ani BT ani Navi, czy jest ktoś na forum z okolic Łodzi kto byłby w stanie wykonać mi takie doposażenie ?

planowałem dokupić taki zestaw: link

 

Edytowane przez KamilK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zestawie brak instalacji do nawi to co jest to są przewody do anteny gps, brak koszyka do joya nie da się go przykręcić do tunelu

Montaż oryginalnej anteny jest pracochłonny wymaga opuszczenia podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam,

Jestem świeżym posiadaczem Renault Megane III 2012r. po lifcie, 2.0 16V 140KM automat ze względu na to że poruszam się na wózku.

Mam pytanie do doświadczonych posiadaczy takiego lub podobnego autka wyposażonego w nawigację TomTom.

Posiadam tylko mapy na Niemcy< Belgię<Francję<Luksemburg i przy odtwarzaniu radia mam na ekranie pustą mapę. Czy można jakoś przełączyć lub wyłączyć nawigację aby pokazywany był na całym ekranie interfejs radia?

Następna sprawa to migające stopnie Celsjusza, cały czas migają mi one i nie wiem czy to jakiś błąd czy po prostu ten typ tak ma ;)

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, tomay44 napisał:

Następna sprawa to migające stopnie Celsjusza, cały czas migają mi one i nie wiem czy to jakiś błąd czy po prostu ten typ tak ma ;)

Gdy temperatura na zewnątrz mieści się w przedziale między - 3 °C i + 3°C, napis °C miga (sygnalizując ryzyko gołoledzi) więc jeśli dzieje się to tylko w tym zakresie temperatur to wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!