Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie,

do ostatniej fazy czyli po 2014r będzie pasował tylko R-Link ? czy zwykła z starszych roczników też ?

z tego co szukałem w necie to w PH III tylko R-Linki montowali 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lordboss napisał:

do ostatniej fazy czyli po 2014r będzie pasował tylko R-Link ? czy zwykła z starszych roczników też ?

z tego co szukałem w necie to w PH III tylko R-Linki montowali 

 

Mam PHIII i mam TomTom Live. Więc najwyraźniej montowali i to i to.

Edytowane przez jack3226
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za i odpowiedzi. 

Wczoraj szukałem ostatego wypustu MIII wszystko z R Link 

Różnica w cenie jest znacząca ale chyba R Link ma wiele zalet.

Widziałem zestaw za 1500 zł tylko bez okablowania i tu chyba będzie problem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Będę montować nawi.  Aktualnie mam zwykły ekran. Rodzi się pytanie o kolorowe wtyczki z tylu ekranu. Wiem że niebieska to GPS, fioletowa GSM . Biała i żółta za co jest odpowiedziała i czy jest potrzebna bo chyba nie ? Mi zależy tylko na funkcji live i aktualnych korkach na drodze. 

I proszę jeszcze o mini instrukcje jak rozebrać tunel w celu montażu joysticka.  Wyrywam  mieszek, ręczny a później wyrywam plastik gdzie zamontowany jest miejsce na joystick i wsio ? Czy muszę zdemontować boczek tunelu ? 

Nikt nie pomoże:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biała i żółta są to anteny od radia dachowa i na szybie Jeżeli nie miałeś nawi to nie musisz podłączać pod nawi mogą zostać przy radiu wszystko będzie działać tylko GSM i GPS muszą być podłączone. Co do montażu joystica to ten ala pojemnik na napój jest przykręcony od spodu do całego tunelu i sam tunel też jest przykręcony jeszcze śrubami w okokicach zapalniczki i start stop Jak jeszcze chcesz coś wiedzieć to pisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok podłączyłem wszystko ładnie:) tylko mam pytanie o LIVE. Aktywuje usługę Ale nic nie mogę tam zrobić.  Klikam na pogodę i po długim oczekiwaniu wyskakuje abym spróbował później. Jak klikam na korki to pokazuje się mapa bez żadnych kolorów czy są czy nie ma korków:/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!