Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

TomTom w Megane III


Madu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie zakupiłem Megankę z 2011 roku i posiada tylko mapę Niemiec, Szwajcari i Austri i mam pytanie czy to wersja LIVE czy nie?

X

Chciałby "dograć" tam mapę Polski ale nie bardzo mi to idzie i nie wiem czy jest taka możlwość..

X

Po drugie mam pytanie czy nie będzie problemu z zainstalowaniem do takiej wersji najnowszej wersji Polskiej mapy? (kupić przez tomtom home).

X

Czy jest tańsza opcja zakupu navi niż przez aplikację bo gdzieś tu na forum wyczytałem że ktoś na infolinii kupił bardzo tanio mapę europy...?

X

IMG_20180329_125002.jpg

lapka2.gif

REGULAMIN

pkt. 5.9 Zabrania się nadmiernego i niepotrzebnego stosowania klawisza ENTER...-mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam meganke III Grandtour z TomTom z 2009 roku. Radio jest standard. Wszystko działa jak należy. Chciałem zapytać czy ma ktoś patent na powycierane klawisze radia?? Ostatnio zauważyłem, że "spuchła" folia na niektórych klawiszach i w końcu pękła - a pod nią biały plastik. Czy ktoś przerabiał temat??

Edytowane przez olos47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a orientuje się ktoś jak dograć fotoradary do mapy nawigacji ?

wersja zwykła (nie LIVE), mapę 'zaktualizowałem' ale nie mogę poradzić sobie z radarami ? czy jest jakiś 'niepłatny' sposób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie ma co narzekać (ale zabronione nie jest) nie jest źle. Nie są to braki, które powodują jakieś duże problemy z jazdą. Brak lub nieprawidłowe podawanie wartości ograniczeń prędkości są bez znaczenia w ruchu względem kodeksu drogowego. Trzeba improwizować.

Pamiętam czas, kiedy nasz rynek nawigacji był naprawdę ubogi. Przez pewien czas byłem beta testerem jednej z firm. Nie, nie Automapy.

O ile mapa zawierała dane np Poznania i okolic, to przez miasto wielkości Leszna była jedna przelotówka Poznań-Wrocław i też jakoś :-) się jeździło.  

Mapy TT zawsze odstawały szczegółowością względem konkurencji. W sumie nie ma się co dziwić, że traktują nasz region jako drugi może trzeci rynek. Niestety większość szuka gdzie można "nagrać" mapę. Sam widzisz na forum. co drugie takie zapytanie, to gdzie można za darmo, ukraść mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

czytam czytam i nie wiem czy dobrze kumam ... auto mam z 2011 navi w środku ( niestety ale bez karty sd - slot po prawej stronie pusty ) , z lektury jak dobrze czaje to wersja live .... (chyba że się mylę ) jak opcja najtańsza by nawigacja działała ( cały czas coś krzyczy po niemiecku o braku karty - jest opcja zmiany języka ? ) jakieś wskazówki koledzy ?!!

 

 

karta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, czy da się na stole uruchomić tomtom live z kartą w czytniku? Czy wystarczy ekran spiąć z BIC po CAN multimedia i dać zasilanie i ruszy? czy trzeba jeszcze wysłać jakąś ramkę żeby się uruchomiła (którą wysyła radio), czy bez radia to na krótko podłączone ma szansę się włączyć, bo na pinach 3, 4 jest CAN od radia?  Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xxx

Ok, dziękuje za informację. Pytałem na olx o wiązkę do megane III, czy coś się ruszyło w tej sprawie? :-)

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy jest ktoś z Krakowa lub okolic kto mógłby popatrzeć na navi w mojej megance?
Obraz z navi jest, ale nie da się sterować joystikiem. Nic nie reaguje. W radiu jest ustawiona tylko jedna fala i nie da się zmienić. Miał może ktoś taki problem? Lub wie jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!