Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat TomTom Live


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno o wiele lepiej sprawdza się za naszą zachodnią granicą.

W ubiegłym roku używałem w Czechach, Słowacji i na Węgrzech i było ok. Parę razy uratowało mi tyłek jak był zator, wypadek i system informując wyznaczył nową trasę. Jak ktoś dużo jeździ po Europie to 59 ojro można spokojnie zapłacić w PL wystarczy mi yanosik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrarek być może obejmuje, ale yanosik jest lepszy jesli chodzi o zdarzenia drogowe z uwagi na dużą liczbę uzytkowników (ostatnio jak sprawdzałem było ponad 120 tys. online)

Odnośnie ekranu powitalnego to robiłem to za pomocą TTHome ale już nie pamietam jak :-( W dodatkach chyba była możliwość wybrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrarek być może obejmuje, ale yanosik jest lepszy jesli chodzi o zdarzenia drogowe z uwagi na dużą liczbę uzytkowników (ostatnio jak sprawdzałem było ponad 120 tys. online)

zgoda, ale nie chce mieć kolejnego ekranu na szybie, pomijając nawet że mój fon nie bangla na Adroidzie :)

 

Odnośnie ekranu powitalnego to robiłem to za pomocą TTHome ale już nie pamietam jak :-( W dodatkach chyba była możliwość wybrania.
no niestety - w LIVE nie da się tak zrobić, jak piszesz. próbowałem i na karcie mam swoją fotkę (rozdzielczość, waga jest OK) a i tak zapodaje z pamięci wewnętrznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że mój fon nie bangla na Adroidzie

yanosika masz na wszystkie systemy ios, winmobile, ja akurat używam na BB

 

Dodano: 31 lip 2015 - 20:33

musisz zmienić w nawigacji, w opcjach "ustawienia początkowe"

tak to chyba ta opcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

kupiłem megane z 2011 i jest tam TT Live. Mam kartę 2GB na której jest tylko mapa niemiec. Chciałbym dokupić mapę europy wschodniej i postanowiłem przenieść wszystko na większą kartę. Wykonałem następujące czynności:

1. kopia zapasowa oryginalnej karty w TT Home,

2. włożyłem nową kartę do nawigacji, włączyłem radio i odczekałem kilka minut

3. nowa karta została rozpoznana przez TT Home i wykonałem przywrócenie kopii zapasowej na nową kartę.

Niestety po włożeniu nowej karty do nawigacji pojawia się komunikat, że nie mogę użyć tej mapy na tym urządzeniu. Czy rzeczywiście jest tak, że mapa przypisana jest do karty i nie można jej przenieść na inną kartę ?

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie każdą mapę da się przenieść na inną kartę. W przypadku mapy odziedziczonej od "niemca" nie było to możliwe. Ale kupiłem mapę europy i tą bez problemu mogę przenieść na drugą kartę, opisaną wcześniej metodą.

Edytowane przez szmydu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podepnę się do tematu, Panowie jedno proste pytanie, nie mogę znaleźć gdzie podgłośnić lektora. Kiedyś to ściszyłem i nie mogę teraz odnaleźć gdzie się reguluje głośność. Megane 3 phase 2 tomtom live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

Proszę podać instrukcję jak zresetować wyświetlacz Ecran A6 oraz radio Bosch z BT.

Mój problem taki sam jak opisany w pierwszym poście, brak informacji z radia na wyświetlaczu nawigacji.

Z góry dziękuję za pomoc.

Trafic.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysypana konfiguracja ekranu , niestety ale w traficu nie zadziała konfiguracja automatyczna ( clip nie pozwala na to )

Do zrobienia ale np renault  commanderem jak nie znajdziesz nikogo to możesz ekran przesłać do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy konfiguracja ekranu ma coś wspólnego z aktualizacją oprogramowania TomTom ( nie chodzi mi o mapy ),

lub czy istnieje jakaś aktualizacja przez kartę SD która rozwiązała by problem ?

 

2. Czy podmiana całego wyświetlacza np z Clio III o takim samym modelu Ecran A6 oraz "Renault part number 259155024R" i "(1ME0.001.03)" będzie działać poprawnie, czy także trzeba będzie zmieniać jakieś parametry przez np: CLIPa ?

 

3. "cinas" jaki koszt takiej usługi konfiguracji ekranu z wysyłką zwrotną ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!