Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

"Strzelający" ogranicznik w drzwiach


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
W dniu 8.05.2016 o 13:24, fourier napisał:

miarę

 

Wymienilem 2 tygodnie temu na nowy ogranicznik za 40zł    , firmy NTY model NTY EZC-RE-038  . Po 2 tygodniach normalnie dramat , nie polecam, słychać hałas na pół osiedla .Smarowanie nic nie pomogło, wyglada jakby to nie tulejki piszczały tylko same sprężyny .

Bede musial sprobowac zdemontować tapicerke i posmarowac sprezyny , jak to nic nie popmoze to wymiana .

FIlmik tutaj ;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam pierwszy raz kupowałem z tej firmy, to już teraz będę pamiętał :) Już zamówiłem same tulejki i w starych ogranicznikach powymieniam :)

Ale jak wpisuje się w wyszukiwarce ''NTY'' to wyskakuje 0 znalezionych tematów i postów ...

Czemu nie wyskakują posty i tematy z nazwą NTY ?

I ani jednego postu w temacie o ograniczku drzwi na 14 stron , żeby ktoś narzekał na zakupioną cześć z firmy NTY wiec nie wiem co sie tak czepiacie ... :P:P

Edytowane przez snowday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyrzuciłem nowy ogranicznik NTY i wymieniłem w starym ograniczniku same tulejki ( po 8.50 na all ) i wsio działa jak nowe :) Zrobiłem oba ,czyli   z lewej i prawej strony  , lepiej wymienić tulejki niż kupować zamiennik:) Od strony kierowcy wymieniłem obie tulejki ale od strony pasażera tylko jedną , bo  druga była ok , a przy wymianie obu jest dość dużo roboty . Od razu powiem że zamontowanie  tulejek nie jest takie łatwe jak to wygląda na filmikach na YT , , ja na prasie w pracy potem przebijałem żeby po zamontowaniu tulejek było dobrze ustawione, bo młotkiem w warunkach domowych nie udało mi się tego przebić, 

Edytowane przez snowday
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, snowday napisał:

Od razu powiem że zamontowanie  tulejek nie jest takie łatwe jak to wygląda na filmikach na YT , , ja na prasie w pracy potem przebijałem żeby po zamontowaniu tulejek było dobrze ustawione, bo młotkiem w warunkach domowych nie udało mi się tego przebić

Nie oglądałem żadnego film na YT, ale u siebie wymieniałem tulejki w dwóch przednich drzwiach. W użyciu młotek, jakiś wybijak do sworzni, kombinerki, imadło i wszystko bez użycia większej siły, tym bardziej prasy. Mogłeś mieć tulejki o mniejszej średnicy wewnętrznej niż sworzeń, ja je poprzewiercałem wiertłem o trochę większej średnicy i wszystko lekko się złożyło. Działa bez zastrzeżeń już czwarty a może i piąty rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 9.10.2023 o 22:06, Kaziuk napisał:

Hmm to kupuje się niby pasujące tulejki a i tak trzeba wiercić?

Ja tylko przy jednym ograniczniku musiałem przewiercić tulejki na większe otwory, przy drugim nie trzeba było, nie wiem, dlaczego taka różnica jak sam nie wymieniałem wcześniej tego ogranicznika, a auto kupiłem, jak miało przebieg 60 tys. 

:lapka:

REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.9 :!: - aniewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!