Skocz do zawartości

Aktualizacja Carminat TomTom


Rekomendowane odpowiedzi

Link cos nie chce wystartować. Ok wystartował ale otworzylo sie jakies nie polskojezyczne forum i linki do rocznikow do 2010 r

Edytowane przez luu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, luu napisał:

Link cos nie chce wystartować. Ok wystartował ale otworzylo sie jakies nie polskojezyczne forum i linki do rocznikow do 2010 r

Przeczytaj sobie dokładnie. Tam masz rozwiązanie problemu. Ja wg tego aktualizowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2019 o 09:40, MooiMegane napisał:

A kto wie co może być. Wgrałem mapę 1025...... autoban i wszystko pokazuje że jest OK. Ale Navi jej nie czyta???/

Czy jest już sprawdzony??

Ok temat już ogarnięty aż miło się jeździ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Wersja live ostatnia mapa która była możliwość odpalenia z karty sd jest 10.15. musisz zamówić kartę i Chińczyka lub na eBay np z Litwy z zaprogramowanym cid . Po przyjściu karty kopiujesz pliki na kartę i wkładasz do nawigacji. Kilka razy się zresetuje zaktualizuje oprogramowanie około 10 minut i masz w miarę nowe mapy. Koszt karty 50-60pln i parę PLN na chomika. A zmiana cid na starych kartach Samsung nie bangla przynajmniej u mnie z autopsji. W Polsce na allegro koszt karty zaprogramowanym cid jest z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Problem z Carminat moze ktos mial to samo.

Wgralem navacore 8.843 + mapa 10.45. Aktywowalem, wszystko zgodnie z procedura. 
wlacza sie navi, mapa sie odpala ale co kilkanascie sekund navi sie wylacza po czym wlacza sie automatycznie. I tak w kolko.

Co moze byc nie tak?

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2020 o 11:16, cinas napisał:

Po co mnie przedrzeźniasz :?:


czyli juz radarow nie moze byc w mapach bo robia ten blad? Czy jest moze jakis sposob zeby je dograc?

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ogłoszenia

  • Polecana zawartość

    • Nawiew tylnej kanapy - Megane 3
      Witam, planuje zakup Megane 3 Grandtour. Przegladajac ogloszenia nie widze aby jaka kolwiek miala nawiew na tylnia kanape. Pytanie czy jesrt to do zrobienia ? Może części z laguny 3 beda pasować ? Robił, ktoś cos podobnego ? Wymysliłem sobie kupno M3 1.5 dCi 110km, do tego chciałbym na start zrobić chip zeby podniesc moment  obrotowy i zyskać pare km. Później  chciałbym wrzucić jeszcze radio 2din z możliwością podpięcia kamery cofania i gniazdo zapalniczki lub usb do ladowania dla pasazera z tylu. Aczkolwiek najbardziej mnie nurtuje czy jest opcja na ten nawiew do tylu dla pasażerów. Jeżeli to pomocne... jestem gotow zrezygnować z tego joysticka jesli takowa wersja jaka kupie bedzie go posiadać. jezeli bedzie trzeba zmienić caly ten tunel . Dla mnie jest elementem zbędnym. W tym miejscu bardziej pasowałby jakis schowek z zasuwana roletka, albo poprostu miejsce na kubek. 
       
      Jesli był taki temat poruszany to podlinkujcie. Nie znalazlem nic co by zaspokoiło moje pytania. Widziałem wątek o M4 ale te auta chyba troszeczke sie różnią ? 
       

      REGULAMIN Forum się kłania pkt 5.6  - Prezes
       
       
      • 25 odpowiedzi
    • Jak sprawdzić kod silnika?
      Czy można jakoś odczytać kod silnika i skrzyni biegów z naklejki czy VINu? Jeśli tak to jak?
      • 11 odpowiedzi
    • Cześć, w przeciągu dwóch tygodni mam odebrać swoje megane 1.3 tce 140. 
      Powiedzcie proszę bo gdzieś wyczytałem, że nowoczesne silniki wraz z olejami są tak skonstruowane, że nie trzeba wymieniać oleju po 1000-2000km od wyjechania z salonu.
      Jak to w praktyce wygląda aby samochód służył długie lata?
      • 34 odpowiedzi
    • Dynamiczny kierunkowskaz led - przód
      Witam, zamontowałem pasek led wewnątrz oryginalnego klosza na kierunkowskaz, wygląda dużo lepiej, jedyny problem jaki mam do rozwiązania to przerywnik, na awaryjnych działa normalnie natomiast przy używaniu jednego kierunku mruga szybko jakby była spalona żarówka, nie wiem czy bawić się w oporniki czy da się coś ustawić w ddt4all ?
       
       
      • 13 odpowiedzi
    • Co dziś zrobiłeś dla swojego autka?
      Pomysł zapożyczyłem z innego forum i wydaje mi się, że nie jest głupi
      Więc ja zacznę: zamówiłem 2 żarówki h4 Philips X-treme 8-)
      • 5805 odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...