Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Carminat TomTom


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze?  

TT może sobie w... kieszeń wsadzić. Baza fotoradarów nieaktualna, mocno przeterminowana. Naprawdę nie warto, nawet za te kilka złotych.

Dużo, dużo lepsze są bazy dostępne w internecie.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Mam navi wbudowaną w kokpit. 11m-cy temu zaktualizowałem mapy (miałem oryginalnie całą EU i cała EU została zaktualizowana).

Wczoraj zachciało mi się, zaktualizować ja w ramach rocznej możliwości aktualizacji, i zrobiłem to tylko wywaliło mi, że za mało miejsca itp. i dlatego mogę zainstalować wybrany fragment EU. a ja g..i wybrałem eu wschodnią myśląc, że potem podciągnę następne. A tu się okazuje, że mam wschód i innych nie mogę podciągnąć ( a potrzebuje Niemcy i skandynawię).

 

Podpowiedźcie proszę jak z tego wybrnąć ?

Cofnąć do poprzedniej wersji ? Ale to chyba niewiele da, bo i tak eu się nie zmieści ( a poprzednio weszło ? czary ?)

Większą kartę (8Gb) i zrobić zabawę z formatem, tylko czy da się zainstalować całą EU zaktualizowaną ? Ruszy to ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj zaktualizowałem mapy Europy Centralnej i Wschodniej , wersja 1000.8644.

Swoją drogą wczoraj po tygodniowej przerwie nieodpalania auta ponownie pojawił się podobny "problem", który miałem rok temu kiedy przez ponad 10 dni nie korzystałem z auta: po włączeniu nawigacji widoczna klepsydra, później ekran startowy nawigacji i tak w kółko przez ponad 30 min kiedy jechałem do pracy, w drodze powrotnej podobnie.

Rano po włożeniu karty z nowymi mapami pojawił się tylko pasek ładowania, komunikat aby nie wyjmować karty i teraz wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

czy po aktualizacji navcore do 8.843 wraca poprawne pozycjonowanie? czy tez konieczne jest patchowanie mapy ponowne?pytam bo zapisałem tą wersje na karcie,ale pozycjonowanie jest nadal niepoprawne. co trzeba jeszcze zrobić?

 

:lapka:

Regulamin forum się kłania. pkt 5 :!: - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A kto wie co może być. Wgrałem mapę 1025...... autoban i wszystko pokazuje że jest OK. Ale Navi jej nie czyta???/

Dnia 19.02.2019 o 21:27, buczki napisał:

Do pobrania navcore 8.843

Czy jest już sprawdzony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Mam problem tego typu, Megane 3 Grand 2011 rok. Navi fabryczna coś się stało typu , że pokazuje złe miejsce lokalizacji. I ogólnie jest przesunięcie ok 3 km. pokazuje na mapie , że auto zamiast jecha drogą krajową jedzie 3 km w polu brak drogi utwardzonej . Dziwna sprawa stało się tak w sytuacji zatrzymania auta w danym miejscu i to miejsce zostało zapamiętane jako mój dom. I obojętnie gdzie auto by nie stało startuje z tego miejsca!. po kliknieciu zlokalizuj sygnał GPS przekłamuje właśnie o ok 3 km. …. dziwna sprawa. Ktos wie co jest grane ? przywracane ustawienia fabryczne nie pomogły:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!