Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Carminat TomTom


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam nawigacje LIVE co bardzo mi nie odpowiada za płacenie realnymi pieniędzmi, czy mogę to jakoś zmienić, żeby spiracić to ? Coś czytałem, że można kupić inna i wsadzić tylko w kokpit, którą da się spiracić bo tej live to raczej się nie da z tego co wiem, poda ktoś jakieś informacje, które naprowadzą mnie na właściwą drogę w moim zapytaniu \?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam nawigacje LIVE co bardzo mi nie odpowiada za płacenie realnymi pieniędzmi, czy mogę to jakoś zmienić, żeby spiracić to ? Coś czytałem, że można kupić inna i wsadzić tylko w kokpit, którą da się spiracić bo tej live to raczej się nie da z tego co wiem, poda ktoś jakieś informacje, które naprowadzą mnie na właściwą drogę w moim zapytaniu \?

Ty tak serio czy trollujesz forum ?

 

@mrarek też tego nie pojmuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie każdego stać wydawać pieniądze na durne mapy, które będą użyte może ze 3 razy do roku, nie każdy ma tyle pieniędzy co Wy, a wręcz patrze czy mi do 10 na chleb wystarczy, a Wy takie durne odpowiedzi zamieszczacie. Zadałem pytanie a dostałem trochę hejtu, połowa z tego forum jeździ na spiraconych mapach nie koniecznie na fabrycznych nawigacji ...........

Na karcie mam tylko mapę Francji czy będzie jakiś dodatkowy koszt ściągnięcia mapy Polski prócz aktywacji na rok ?? Czy to wystarczy: http://allegro.pl/tomtom-aktualizacja-map-1-rok-kod-licencja-eu-pl-i4923310421.html ??

 

Chciałem dodatkowo zapytać to MP3 i video, niby jest karta w tej nawigacji, słyszałem, że da się jakoś na nią wrzucić mp3 i jakieś video i odsłuchiwać/oglądać z tym, że albo chodzi nawigacja albo odsłuchujemy/oglądamy mp3/vido, więc albo to albo to, i ma działać, proszę o info ile w tym prawdy i jak to działa, jakie formaty chodzą ??

Edytowane przez blake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz jak i gdzie ukraść? Jakiej odpowiedzi się spodziewałeś? Nie stać mnie, więc ukradnę, ciekawa logika. Na trzy razy do roku to Google w smartfonie wystarczy, a są tacy co twierdzą, że jest dużo lepszy od TT!

To nie hejt, to ludzie zrozumieli, że pewne rzeczy się kupuje. Potrafią docenić i szanować pracę swoją oraz innych.

Zainstaluj TThome, sprawdź jakie ceny zakupu oferuje TT. Poszukaj na forum jak można kupić taniej.

Bywały okazje, że za sto parę złotych można było zakupić mapę Europy więc kombinować nie ma żadnego sensu.

W TTLive żadnych odtwarzaczy video nie uruchomisz.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mp3 odpali ?? I jeszcze nie bardzo rozumiem, czy kupuję raz np za 180 zł na rok licencje wraz z kontynentem całej europy ?? czy samą licenjcę na rok a osobno dokupuje kontynent europy ?

Edytowane przez blake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z tym MP3 słyszałem, że da się jakoś odsłuchiwać, tylko czy wrzuca się na kartę tą z nawigacją czy jakąś osobną i czy w ogóle to zadziała, ktoś mi tak powiedział, chciałem się upewnić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno w maju-czerwcu będzie głęboka promocja w TT , ostatnio jak kupowałem to za ~100 zł była cała €uropa.

Ale jak potrzebuję precyzyjnie znaleźć cel,to pomimo ze ma w meganie nawigację TT , to używam równolegle na telefonie nawigację MAPS.ME

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapswithme.maps.pro&hl=pl

 

Nawigacja w 100% za darmo, do tego aktualizacje nawet 2 razy w miesiącu i traffic za darmo !!! Oczywiście polecam.

dla niedowiarków proponuję zainstalować i sprawdzić np DK8/ S8 miedzy Warszawą a Białymstokiem.

Wszystkie tymczasowe drobne objazdy związane z budowa nowej drogi są na bieżąco wprowadzane , to samo na innych drogach.

do tego na mapie są podpisane wszystkie adresy budynków.

Czekam kiedy Renault , tak jak inni wiodący producenci aut umożliwi wyświetlanie map z smartfonów na ekranach w samochodach, wtedy fabryczny TT wypadnie z obiegu.

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Posiadam Scenica z Carminat Live. Autko sprowadzone z Francji z mapą tego kraju. Chciałbym zainstalować Mapę Europy. Przeczytałem że przy zakupie przez Internet mapa jest na rok. Co dokładnie to oznacza? Rok aktualizacji czy po roku przestanie całkiem działać navi? I jeszcze pytanko jaką kartę sd najlepiej zainstalować? Jaka maksymalna pojemność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!