Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Aktualizacja Carminat TomTom


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tą funkcją TOM TOM LIFE

Opcja przydatna jak ktoś dużo jeździ. W ubiegłym roku miałem jeszcze aktywną usługę i jak byłem na Słowacji 2 razy uniknąłem sporych utrudnień w tym zamkniętej drogi dzięki live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wydaje się, jakoby TT LIVE pobierał dziś nowa mapę.

ostatnią wersję miałem 970, tutaj pisze, że jest już 975

https://uk.support.tomtom.com/app/answers/detail/a_id/7902

Edytowane przez mrarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zakup natomiast najlepiej dokonywać przez internet albowiem program TTHome nie zawsze pokazuje poprawne ceny.

A ja mam pytanie jak potem instalujesz kupione mapy?

Ja mam taki problem, że jak włożę kartę do kompa to TTHome jej nie rozpoznaje - karta pokazuje, że jest pełna, ale folder jest pusty, nie widać żadnych plików. Znalazłem na helpie TTHome że czasem z Carminatem tak się zdarza że karta nie jest rozpoznawana. Help z TTHome mówi - jak nie działa Ci Navi Carminat Live to usuń plik, albo dodaj folder... a ja k... żadnych plików ani folderów na karcie nie widzę, a jest pełna. Nie chcę formatować, żeby sobie czegoś nie zepsuć, bo w samochodzie działa normalnie i Rlink komputerowy też nie widzi problemów.. <zolta>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie na stronie TomTom-a są promocje na wszystkie mapy z roczną 4-krotną aktualizacją. Dodatkowo z kodem, za mapę całej Europy z rocznymi aktualizacjami, zapłaciłem 87,48 zł, więc całkiem spoko.

 

Wcześniej posiadałem mapę Europy wschodniej, która spokojnie mieściła się na mojej karcie 2 GB.

Ta obecna mapa to ponad 3 GB, nie chcę wgrywać fragmentów, doradźcie proszę jaką kartę kupić, aby współgrała bez problemów z Carminat TomTom Live (wg producenta pasują tylko karty SD o wielkości do 4GB, a to jest za mało na zakupioną mapę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem znalezionego w necie "Welcome15_pl", obniżający wartość zamówienia o 50 zł! Dodam, że to mój pierwszy zakup na TomTomie.

A te karty 8 GB, to macie SD czy SDHC, jakich klas i jakich firm?

Edytowane przez avior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!