Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zamiar kupna Megane III phl


klaskowski131

Rekomendowane odpowiedzi

Wybacz, ale jak widzę, że auto z komisu nie dealerskiego lub sprowadzane to nawet nie czytam dalej.

 

Rzuciłem okiem na przebiegi oraz ceny z ogłoszeń i znalazłem coś co powinno Ci odpowiadać.

Zobacz sobie to autko, może Ci się spodoba: http://renault.zdunek.pl/samochody/uzywane/2553/renault-megane

Edytowane przez sebastian_wifi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesująca propozycja .Ceny używanych aut w ASO nie są cenami sztywnymi. To ASO jest chwalone na forum .Opis wyposażenia raczej nie kompletny. Trzeba dopytać o wyposażenie ,stan układu hamulcowego ,ogumienia ,kiedy były przeglądy ,jaki olej i jeżeli silnik ma moc a komputer nie wykazuje błędów oraz auto jest bezwypadkowe to jest gwarancja, że przez długi czas będzie można się cieszyć z posiadania auta. Trzeba jechać i zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę auto z Niemiec które u nas kosztuje tak jak te pierwsze które pokazałeś 24900 ( 1.6 benzyna ) to chce mi się śmiać :)

Wystarczy policzyć i wiadomo że zakup auta nie ma sensu . Niech by opuścił do 24000 , odlicz jego zarobek plus koszt pojechania po te auto , kupienia tablic itd .

Zostaje 22000 a zadbane w Niemczech z tego rocznika kosztuje powiedzmy około 27000 , od razu zapala się lampka ze coś jest nie tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane z 2010 roku z aukcji poleasingowej to koszt ok. 4500€

 

Pewnie masz rację, ale moim zdaniem to się nie tyczy aut, które pokazał klaskowski131. Auta poleasingowe zazwyczaj mają podstawowe wyposażenie a nie nawigację i alusy 17-18 cali. Dodatkowo jaka firma bierze w leasing diesla i sprzedaje jak mu stuknie 100 tyś. km? Powiem tak - gdyby to auto było dobre (warte swojej ceny) to by się go nikt nie pozbywał w tak niskiej cenie. Naprawdę już wiele używanych aut widziałem w życiu i NIKT nie odda nic za półdarmo, dobry towar musi swoje kosztować nawet jak jest używany.

 

PS: Nawet już na tej fotce widać, że z klapą coś nie tak bo lampy nie są w jednej linii:

http://img38.otomoto.pl/images_otomotopl/826332639_2_1080x720_15dci-110km-6-bieg-color-edition-nawigacja-serwisowany-i-wlasciciel-dodaj-zdjecia.jpg

Edytowane przez sebastian_wifi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian_wifi - z tego co widze np. na alledrogo to wszystkie maja klape i swiatla tak:-) moze poprosutu trzeba sprawdzic miernikiem albo wziac fachowca Tzn lakiernika? Moze nie mam super duzego doswiadczenia w kupnie ale dotychczas jezdzilem scenicem i laguna sprowadzanymi z niemiec, kupionymi w komisie po dokladnym obejrzeniu i uwazam ze to byly strzaly w 10. Teraz mam meganke ii krajowa, troche kasy musialem zainwestowac w auto by przyjemnie sie jezdzilo. W poprzednikach intersowal mnie tylko olej i plyny. Teraz chcialbym kupic auto mlodsze z mniejszym przebiegiem. Z drugiej strony przegladam oferty od dwoch miesiecy i widze od groma kombinatorow. Zmieniaja fotki, modyfikuja opis etc:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim aucie po regulacji zamka, światła na klapie też się idealnie nie zgrywają z tymi na bokach (jest tak jak w tej czarnej z ASO).

W tej czarnej klapa leży tak samo jak w tej srebrnej.

Nie jest to jednak mocno widoczne ze względu na kolor.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mayn

Z FAPem jest jedyny problem, że trzeba go wypalać. On nie ma nawet prawa się wypalić w pełni w mieście, przy prędkościach do 70km/h. FAP potrzebuje prędkości minimum te 80km/h na dłuższym odcinku drogi, żeby cały syf mógł się w nim wypalić.

 

Jeśli Ty kolego klaskowski131 będziesz robił trasy to FAP nie będzie dla Ciebie kłopotliwy, nie ma co się bać silnika 1.5dCi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dime nie wprowadzaj w błąd. W meganach III FAP może się zacząć wypalać nawet jak stoisz na światłach. Te FAPy są bezproblemowe, można zapomnieć, że są w ogóle zamontowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a powiedzcie mi o spalaniu benzynki 1.6 110KM. Jak to wychodzi?

Będę jeździł autem w cyklu mieszanym. W tygodniu dojeżdżam do pracy 2 x 10 KM. W weekend wypad do rodziców 2x 50 km. Dodatkowe jazdy autem to typowe kręcenie się po mieście...

Edytowane przez klaskowski131
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord na trasie (90-100) to 6,91 z dystrybutora. Jadąc 50-70 na komputerze potrafi mi się zapalić 5.4. Na autostradzie A1 do Gdańska do Łodzi jadąc 150 wychodzi mi ok 8.6l W normlanej eskploatacji w cyklu mieszanym (trochę obowodnicą trójmiasta, większośc po mieście ale nie w jakiś strasznych korkach) wychodzi ok 8.3-9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!