Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uszczelka pomiędzy drzwiami


Rekomendowane odpowiedzi

To samo miałem napisać, spuszczacie się nad tym jakbyście mieli auto za pół miliona złotych :-D przecież ta uszczelka wizualnie nie wiele różni się od ori. Jakiś nie wiadomo jaki spec zauważy tylko różnice. 99% ludzi nawet tego nie zauważy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, blake napisał:

Ludzie, przecież tego nie widać....

Powiększy sobie kolega zdjęcie... jak nie widać jak widać :-) a im lakier będzie jaśniejszy tym bardziej będzie to widoczne.

image.png.230b91cd3b4c192fa22e900bedb9bc0a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj do czwartku paczka już wysłana jak nie jutro to w czwartek będzie zamontuję to pokarzę.Trochę dziwi mnie gabaryt paczki XXL i waga 30kg.zamówiłem 2mb jak kolega altair4 nie wiem czy bzdury piszą na przesyłce czy może tego nie zwijają i jest taki jedno metrowy patyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ROBRAT firmy tak często robią. Nikt się nie bawi w wymiary i ważenie paczki. Jest wynegocjowana cena za paczki do 30 kg w określonych wymiarach maksymalnych i każda paczka tak idzie. Robimy tak też u nas w firmie, magazyn ma mniej roboty bo kartony są tylko takie, które się mieszczą w granicach i chłopaki tylko wagę sprawdzają w razie gdy ktoś ma jakieś wątpliwości. Jaki masz kolor nadwozia?

@lordboss wiem, że to nie jest w kolorze nadwozia. Zastanawiam się tylko czy warto ze względów "estetycznych" i czy ta modyfikacja faktycznie doda jakiejś wartości np. czy będzie ciszej, może ciut lepsze wygłuszenie, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kliknąć i "dupa". Na aukcji została się tylko 1 sztuka czyli 1 metr... Widocznie mieli tylko 10 mb ponieważ 4 osoby wykupiły 9 sztuk/metrów. No cóż. Może wystawią ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mam te uszczelki i przy białej perle nie rzuca się to w oczy.

Edytowane przez meganecoupe02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy w google wrzucić typ uszczelki i pojawiają się sklepy które je cały czas oferują

https://www.google.pl/search?q=EPDM+54-120&oq=EPDM+54-120&aqs=chrome..69i57.335j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jej nie widać, chyba że ktoś będzie z 10 centymetrów wpatrywał się w szparę między drzwiami. Dodatkowo zdjęcie zrobiłem trochę pod kątem tak by jak najwięcej było jej widać, patrząc na wprost znika prawie cała. Nie widziałem oryginału, ale wydaje mi się, że ma takie same wymiary patrząc na zdjęcia w necie.

Aha, mam wrażenie, że do zamknięcia drzwi trzeba teraz minimalnie większej siły.

Co do aukcji na allegro to te sklepy z google np. http://uszczelki24.pl to ta sama firma co na allegro (Grupa BESON), możliwe, że mają więcej sztuk niż na allegro albo są w stanie je sprowadzić, trzeba by się pytać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się >>spuszczamy<< jak to nieelegancko tutaj określono, to jeszcze coś dorzucę: a po montażu uszczelek drzwi trzaskają ładniej niż bez uszczelki? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!