Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie MyRenault cały czas pokazuje dostępną aktualizację 2018_12 (poprzednią też mi cały czas pokazywał), a R-Link Toolbox cały czas chce ściągać tą samą wersję mimo, że ona już jest na tym pendrive.

Dodatkowo właśnie za każdym uruchomieniem R-Linka jak jest pendrive w porcie to chce się odpalać instalka.

Dodatkowo 2: easyconnect.renault.pl cały czas mi pokazuje dostępną aktualizację do R-Linka do 3.3.16.980, która w samochodzie siedzi od pół roku .

<zolta>

Tak mi multimedia odpowiedziały na opis tej sytuacji:

"Szanowny Panie,
w odpowiedzi na zapytanie chciałbym uprzejmie poinformować, że faktycznie nasz system może w niektórych przypadkach podpowiadać aktualizację oprogramowania do takiej samej jaka już znajduje się w samochodzie. Jest to spowodowane chwilowymi problemami na naszej stronie, które przy pojawieniu sie nowej wersji oprogramowania powinny ustapić. Sprawa ta dotyczy też aktualizacji nawigacji. Jednak chciałbym zauważyć, że w tym tygodniu została opublikowana mapa o oznaczeniu 2018_12, więc zalecane jest jej wykonanie. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie. To się nie sprawdza. W maju w Toruniu oddali ulicę Lodzke z osobnymi 2 jezdniami i rondem i ono jest. I w maju oddali duże rondo przebudowane że skrzyżowania przy kaszowniku i to nie ma. Nie ma reguły. Na oficjalnej stronie jest napisana data wydania map i 2018_06 są wydania czerwcowego 2019. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym dyskutowaliśmy kilka postów temu, część zmian jest naniesiona wcześniej. Data wydania, ale przez Renault na podstawie map TomToma z 2018_xx. Na 99% będzie teraz to rondo, było w wydaniu TT z grudnia 2018. Proszę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!