Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nawigacja w R-Link 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem, czy nadchodząca (6.04) zmiana numeracji tygodni w systemie GPS ("zerowanie" licznika tygodni co 19 lat) zostanie poprawnie obsłużona przez 2.2.x.  Bo może się okazać, że zaraz każde 2.2.x aby w ogóle korzystać z nawigacji będzie musiało zrobić upgrade do 7.x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2019 o 08:42, Rafael156 napisał:

@yellowhornet robili Ci upa z 2.2 czy z innej wersji?. Słyszałem że wgrywają już 7.0 tym którzy mają 2.2 ale tylko wtedy gdy ktoś ma problemy z r-linkiem.. 

Miałem problem z Rlinkiem. Wygaszal mi się. Raz na dłużej, ponad 1h. I stąd ta akcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Tez mam wgrane 3.3 I mam brak aktualizacji. Napisałem do paru znajomych aby sprawdzili u siebie czy mają aktualizację,  może chodzi o sytuację reset tygodni w gps i wersja 3.3 juz to obsluguje i nie dostaniemy. Trudno powiedzieć, trzeba się uzbroić w cierpliwość. 3.3 A 7.0 różnic prawie wgl, także bez spiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2018. Szczerze powiem nie wiem jaką miałem wcześniejszą wersję ale słuchajcie tego.... Tak jak wam pokazałem wcześniej w zrzucie ekranu powyżej pobrałem wersje 7.0.24.160 co widać ma załączonym obrazku... jakoś potem natchnęło mnie żeby poszukać na stronie renault.pl czy jakoś się oni ustosunkowują do resetu tygodnia, a to po przeczytaniu atykułu w internecie pt. Za parę dni nawigacja przestanie działać hehe o zgrozo. Wiec wchodzę na stronę renault.pl zaznaczam że nie loguje się do strefy klienta po prostu zwykły oglądający. Szukam....rozwijam "strzałeczkę" przy napisie strefa klienta klikam "multimedia" Jest wielki napis na czerwonym tle "r lin evolution/carminat tom tom aktualizacja jest niezbędna itd...klikam "pobierz więcej" wyskakuje strona z 4 rodzajami nawigacji klikam w r-link 2 tam trzeba podać swój vin żeby sprawdziło czy twoje auto nie wymaga aktualizacji. Myślę sobie"pewnie nie przecież robiłem z 2 godz temu, ale co tam wpiszę", wpisałem vin i tu proszę jest dostępna. Myślę pewnie to samo co robiłem 2 godz temu ale postępuję zgodnie z instrukcjami. Aktualizacja pobiera się przez przeglądarkę żaden toolbox ani nic, nie jestem też zalogowany. Pobrałem spakowane archiwum postępuję zgodnie z instrukcjami, skopiuj na sformatowany pendrive itd. Nigdzie nie ma napisane jaka to wersja po prostu folder R-LINK i 3 dziwne pliki w nim. Skopiowałem, pędzę do auta instaluje sprawdzam wersje i wyrywa mnie z butów pamiętacie jaka była 2 godz temu 7.0.24.160??? A po aktualizacji zobaczcie na zdjęciu........7.0.24.166.. jak to możliwe?? 2 aktualizacje w ciągu 2 godz??? Nowsza bez toolboxa bez logowania.... Nie miałem czasu patrzeć na zmiany spojrzałem na navi wywaliło wszytstkie trasy i ustawienia.

IMG_20190402_183851.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywy alarm Panowie. Kolega ma samochód z 2018 także seryjnie miał już 7.0 ;). Co do Twojej wersji @krzysieksp takie różnice wynikały już na systemach 3.3 i ludzie konsultowali się z Renault Polska w tym temacie i to był tylko ich błąd oznaczenia oraz że między ostatnia cyferką 0 a 6 nie ma żadnych różnic (po prostu błąd oznaczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!