Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Android Auto w nawigacji R-Link


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe. Ja na telefonie co chwilę i nie przeszukiwalem forum. U mnie 20 minut wygrywał aktualizacje z paskiem i potem 10 minut mieli Tom Tom z lapkami. Po czym się wkurzylem i wyłączyłem Megane i poszedłem do domu. Po 1h znowu wsiadlem i działało :D nic nie odlaczalem. Pomimo że samochód się zamknął a radio gralo

Edytowane przez Grzesiekk90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2019 o 06:49, rjb napisał:

Cześć. Za 1500 zł nie spodziewał bym się cudów. Obudowa niezbyt przypomina oryginał, dwa nie mogę teraz znaleźć ale był gdzieś temat, że po podłączeniu tych tańszych stacji multimedialnych wywala błąd poduszki pasażera i błąd zapięcia pasów. Jest na forum ale jak sobie kolega z tym poradził to już nie napisał, może sobie nie poradził. Ja wiem cena jest do przyjęcia ale proponuję jak już chcesz poczynić takie inwestycje wejść na stronę radiocar24.com tam masz stację dobrej jakości tylko że cena to 2500 tyś ale może na raty się da zakupić. Jak nie znajdziesz to podaje nr telefonu do nich 602 586 079 kod produktu ACC2-7856F_20170918143500. Pozdrawiam.

 

Nie zgodzę się i to w kilku punktach. Piszę to jako posiadacz takiego radia sprowadzonego z chin.

Obudowa nie jest identyczna, ale nie wyróżnia się też na tle reszty auta. Spokojnie można zaryzykować stwierdzenie, że dla kogoś nieobeznanego w temacie radio i daszek z ekranem będą wyglądały na fabryczną opcję.

Błąd poduszki czy pasów wynika ze złego podłączenia. Przewód idący do fabrycznego ekranu należy spiąć z odpowiadającym przewodem w nowym radiu i problemu nie ma.

Strona, którą polecasz sprzedaje dokładnie ten sam sprzęt, który z chin można ściągnąć za 1100-1500zł. Wiadomo, że zakup u nich daje w bonusie gwarancję i jak podejrzewam montaż, ale korzystając z wyprzedaży swoje radio w najlepszej opcji (z kamerą cofania w zestawie) kupiłem promocyjnie za 1100zł, a to znaczy że gdyby się zepsuło to mogę kupić drugie i w międzyczasie zatankować do pełna - wszystko w tej samej cenie... Także taki zakup doradzałbym tylko totalnym laikom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest ktoś z Warszawy/okolicy kto by mi aktywował andorid auto oraz kamerę cofania ? :) będę tydzień w Warszawie 10-15 czerwca.

Auto Megane 3 2015, Bose z Rlinkiem

Edytowane przez prenrzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Podczas próby uruchomienia Android Auto w DDT4ALL brak pozycji: Navigation (S58) jest za to Navigation-UCC-ITM a w tej zakładce brak MFD V4.6 widoczna jest natomiast MFD v4.0 w której to z kolei w oknie ekran, pozycja ECU Configuration nie ma ustawień odpowiedzialnych za uruchomienie Android Auto: SPVR for iPhone,Android Auto feature,Mirror Link feature,MW activation,LW activation,SPVR for others Phones.
Proszę o podpowiedź gdzie popełniłem błąd czy mam niewłaściwą wersję DDT4ALL.

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ze mnie to już prawie dinozaur.

Tak sądziłem że to prehistoria więc jak bym był w domu, od kilku lat nie jestem w temacie.

 

Edytowane przez Norad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2018 o 01:02, janko02 napisał:

Aktywacja Android w Auto w R-Linku to żadna czarna magia. Trzeba mieć ddt4all i zmienić 2 piny we wtyczce OBD w ELM327, żeby mógł się komunikować z R-Link. Pół godziny roboty i działa. :-)

 

Poradniki:

https://docs.google.com/document/d/1IBDlq_Ten-jkCF9zVC-n9ISZchUngfiJ9JrrYgPVG1I/edit

https://www.gps-rlink.com/r-link-1/activate-android-auto-waze-on-r-link-1/

Według poradnika istnieje nowa wersja Vgate ELM327, która podobno nie działa już z RLink. Czy wiecie coś na ten temat? Czy możecie ew. podesłać link/nazwę właściwej wersji Vgate ELM327? Będę wdzięczny :)

(Megane PH3 '15)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Mam Grand Scenica z 2014 r. i nie mogę uruchomić Android Auto w moim R_linku (w zalączeniu wersja). Jak podłączam telefon z AA przez USB do R-linka mam komunikat: Urządzenie USB nie jest obsługiwane. Czy ktoś wie w czym jest problem?

20190620_203044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!