Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Spryskiwacze


Rekomendowane odpowiedzi

No i tu masz rację. Wymienili mi dzisiaj te spryskiwacze na 3 punktowe i dupy nie urywa. Jest trochę lepiej niż było, ale nie tak jak powinno. 

Zgłosiłem to dzisiaj po przejechaniu dłuższej trasy i sprawdzeniu działania tych spryskiwaczy. Będą działać dalej w przyszłym tygodniu, bo ten już mają mocno obciążony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jeśli w samochodzie jest instalacja 12V to ile ma na kablu dostawać pompka spryskiwacza czy tylna lewa żarówka przeciwmgielna?

Tu jest alternator i regulator napięcia, a nie prądnica jak w maluchu.

W instalacji jest 12V i na tyle urządzenia są skonstruowane, a czy w akwarium sobie podasz 15 to twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Komarek ale Ty tak serio? Standardem w obecnych czasach w samochodach osobowych są instalacje 12V (w niektórych samochodach klasy premium są 48V), więc skąd nagle na silniczku pompki miała by być inna wartość niż 12V?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, lubowitz78 napisał:

Dzisiaj po raz kolejny byłem w ASO.

W środę wymieniają mi pompkę na nową.

Chyba w tej dyskusji o napięciach umknęła najciekawsza informacja. Tylko teraz jest pytanie czy wymienią Ci na taką samą czy jest jakaś modyfikacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo gwarancji zacząłem kombinować ze spryskiwaczami. Wyciąłem kawałek sprężynki z zaworków zwrotnych i troszkę pomogło jednak powyżej 120-130 km/h dalej płyn leci na dół szyby(na postoju daje już po dachu). Do tego pierwszy ruch idzie na sucho więc zamówiłem nową pompkę zamiennik od citroena. Koszty nie duże, dam znać po weekendzie czy inna pompka coś zmieniła. Znalazłem też na allegro zbiornik z dwiema pompkami (jedna od szyb, druga od lamp) być może pompka od spryskiwaczy lamp  jest mocniejsza? Może ktoś z was ma spryskiwacze lamp i jest w stanie przełączyć pompki żeby to sprawdzić? Wystarczy zdjąć koło i wypiąć około 10 spinek. https://allegro.pl/oferta/pompka-spryskiwacza-czujnik-plynu-megane-iv-4-17-7645680429?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

IMG_20190221_115652.jpg

IMG_20190221_113307.jpg

IMG_20190221_112209.jpg

Screenshot_20190226-144636.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!