Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dołożenie świateł pure vision led


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja pytałem kiedyś to mi padali 10tys brutto... ciekawi mnie, czy  aso jak jest myk i sprawdzony ,będą chcieli zrobić plug and play i tylko zapłacisz za nowe lampy , robocizne max 100 za wymianę lampy.i podpięcie kostki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób, które są już po samodzielnej wymianie - rozumiem, że kupowaliście używki? Jak z mocowaniami, były uszkodzone? Bo praktycznie każda oferta to są lampy z aut powypadkowych, co prawda sprawne, ale z urwanymi mocowaniami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam także pytanie dla osoby która robiła podmiankę. Przyglądając się uważniej zauważyłem, że oprócz wtyczki z 6 pinami poniżej jest jeszcze czerwona kostka. W wersji H7 jest ona jedna a przy Full led są 4.. za co odpowiadają?

 

Screenshot_20190206-073736_Allegro.jpg   Screenshot_20190206-073709_Allegro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafael 156 nie wiem gdzie ty widzisz 4 wtyczki czy też kostki. W lampie H7 jest gniazdo do podłączenia lampy na 5 pinów a w full led 6 pinów i są jeszcze dwie kostki w h7 i full led jedna biala do świateł dziennych i postojowych, druga czerwona i to jest moduł lampy i w zależności od lampy w h7 jest ta wtyczka mniejsza bo jest inny moduł a do full led jest większa ale to jest jedna kostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem co prawda użytkownikiem Talismana, ale u nas sprawa zamiany zwyklych lamp na oryginalne ledy jest identyczna. Ja mam kostkę 6pin, więc tym bardziej nie ma obaw o prawidłowe działanie. Mam nowe auto i nie chcę tracić gwarancji, ale dzwoniłem do trzech ASO z roznych miast i każde odmawiało mi wykonania usługi wymiany lamp na ich ledy. Tłumaczą się, że do auta nie mogą montować innych komponentów niż te przypisane w numerze vin. Inni tłumaczą się, że instalacja może nie być przystosowana do pracy z innymi lampami, inne obciążenie itp (pieprzą głupoty wykręcajac sie). Wam jakies ASO zgodzilo się na wymianę? Mówię oczywiscie o przekładkę na lampy kupione np. z Allegro, a nie od nich, bo u nich jedna nowa lampa 4.5k... Nie chcę wymieniać ich na własną rękę, bo troche strach o nową gwarancję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w aso i rozmawiałem na temat wymiany na full ledy, powiedział mi od siebie, żeby sobie przełożyć na te lampy, a żeby nie było problemu z gwarancją to na przeglądy co te 30tys. km wkładać stare lampy. Konieczne jest sciagniecie przedniego zderzaka w celu wymiany lamp? Jeśli nie, to zamiana to 20minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!