Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dołożenie świateł pure vision led


Rekomendowane odpowiedzi

Minął prawie rok  i 30 tys. km od montażu lamp. Działają idealnie i nic złego się nie dzieje, natomiast komfort jazdy nocą jest nieporównywalny.  

 

Dnia 15.11.2018 o 21:46, lukasz.sniezek napisał:

Jestem po montażu kompletu lamp. Sama wymiana przebiegła bez jakichkolwiek problemów. Uchwyty i wtyczki są identyczne. Po wstępnych testach lampy działają prawidłowo - światła mijania/drogowe, dzienne. Dzienne oświetlenie włącza się przy podchodzeniu i przy odejściu od auta (tak samo jak wcześniej). Działa również poziomowanie z kokpitu. Wyglada wiec na to że cała operacja powiodła się ze 100% powodzeniem. Jutro dalsze testy, mam nadzieję że nic nie pojawi się niespodziewanego. 

 

Auto jest z 2016 roku z października w wersji GT Line (czyli Intens z dodatkami). Póki co nic nie zmieniałem w ustawieniach samochodu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o taką opinię mi chodziło. Kogoś kto miał H7 i zmienił na full LED. Dziękuję za informację. Będę polował na lampy. Szkoda tylko że u mnie padła prawdopodobnie dioda w przednim wąsie a auto ma dopiero 2lata i parę miesięcy. Mam nadzieję, że to tylko jednostkowy przypadek bo Ledy powinny świecić dotąd aż auto rdza obrośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukasz.sniezek napisał:

 

 

5 godzin temu, lukasz.sniezek napisał:

Minął prawie rok  i 30 tys. km od montażu lamp. Działają idealnie i nic złego się nie dzieje, natomiast komfort jazdy nocą jest nieporównywalny.  

 

 

A ile pinow miałeś w wtyczkę 5 czy 6 kabli 

Edytowane przez bziku123
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przełożyłem H7 na Full LED, ale w Talismanie. Auto na gwarancji, musiałem ściągnąć przedni zderzak, żeby wymienić lampy. Miałem 6 kabli we wtyczce. Nic nie zmieniałem w clipie, bo nawet nie wiem jak to się robi. Wszystko działą identycznie, powitanie, krótkie, długie, mam ręczną regulację przy kierownicy, ale nie sprawdzałem jej. Jestem mega zadowolony, trochę się namęczyłem ze zderzakiem, ale warto. Auto wygląda teraz porządnie, a ich barwa i niebieskie odcięcie robia robotę ;) Sam prawie rok temu się wahałem, ale tak bardzo mnie kusiły, że wymieniłem. Co do gwarancji to nie ma żadnego problemu, gadałem w serwisie i prywatnie mi powiedzieli, żebym sobie przełożył jeśli mi zależy. Wersji auta wychodziło sporo, niektóre full ledy, niektóre z przodu ledy z tyłu żarówki (tak mam teraz), więc nikt nawet nie pomyśli, żeby się czepiać. Auto z lipca 2018, lampy 2017. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Są, poprostu Ci nie będzie świeciło powitanie jak  otwierasz auta , te dzienne nie bd świecić,  ale podczas jazdy i wgl to tak.  Ale moim zdaniem to stracisz piękny efekt przy otwieraniu auta ;p ale to tylko moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!